Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Félek, hogy kiderül, mit tegyek?

Félek, hogy kiderül, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Középsulis vagyok és egy tantárgyból kiemelkedően jó. Versenyre is járok és a tanárok már felfigyeltek rám. De van 1 kis bökkenő. Az egyik tanár, aki ezt a tantárgyat tanítja elképesztően tetszik nekem már több, mint 1 éve és félek, hogy kiderül. Mindig zavarba jövök, ha ő van a közelemben. Szerencsére nem tanít, de a közeljövőben elképzelhető, hogy fog. Hogyan kezeljem ezeket a helyzeteket? Ráadásul úgy érzem, már ő is sejti a dolgot. Legyek átlagos, de hogyan?

Előre is köszi a segítséget!

17/L



2012. máj. 3. 18:41
 1/8 anonim válasza:

Először is verd ki a fejedből hogy lesz köztetek bármi is, hiszen tanár-diák között nem lehet semmi ilyen kapcsolat.

Ha már el is tereled ezt a gondolatot egyszerű lesz átlagosan viselkedni.

2012. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos egy jó ideje nem megy. Ráadásul a húga az egyik barátnőm, aki szintén egy tanárral jött össze.
2012. máj. 3. 18:51
 3/8 anonim ***** válasza:

"hiszen tanár-diák között nem lehet semmi ilyen kapcsolat."


Miért ne lehetne?A törvény ugyan tiltja de kinek ártanak vele?Senkinek.Egy osztálytársam is járt egy fiatal tanárral , érettségi után pedig már nyíltan is.Összesen 2 évig voltak együtt.Hogyha nyit feléd akkor nyiss feléje te is.


Az előző válaszoló , rossz indulatú.

2012. máj. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Őszinte ;)
2012. máj. 3. 18:59
 5/8 anonim válasza:

En is jartam mar tanarral... igaz,engem nem tanitott,de a szomszed osztalyban nap mint nap ott volt :) evente elmentunk iskolai kirandulasra,es en mindig vele utaztam,a sajat kocsijaval,... es vhogy jol kijottunk,elkezdtunk sokat beszelgetni,mig rajottunk,szeretjuk egymast,de nem mertuk egymasnak bevallani.. mig egy reggel,beleptem a Yahoo!messengerre es volt egy offline uzenetem,tole,es ennyi volt : "Szeretlek:) " .. sosem felejtem,mennyire boldog voltam :D es utana pedig osszejottunk,hosszu ideig tartott a kapcsolatunk :) persze,az is eljott,hogy szakitottunk,espedig epp ezert,mert nem mertunk vallalni mindenki elott a kapcsolatunkat:( de az mar reg volt,uj baratom van,aki mar jegyesem,es szinten TANAR :)) rajottem,ez az igazi szerelem,es nem is ami azzal volt... :D Az csak csacska gyermekszerelem volt... Azt banom,hogy o,mivel mar idosebb volt,hisz tanar volt,szivet beletette a kapcsolatba,es igy meg nem sikerult engem elfelednie.. mindig aszongya,en vagyok a kulonleges lany,akit nem tud elfelejteni... megbanta,hogy akkor szakitott velem,probaltuk is megegyszer a dolgot,de mar nem jott ossze... :) igy van ez.. :) Viszont most mar boldog vagyok jegyesemmel,es visszatekintve a multba,tenyleg csak csacska gyerekszerelemnek latom... viszont szep emlekek.. :)

!!!bocs,hogy ilyen hosszunak jott ki :D!!!

2012. máj. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egy ideig kenyszeritsd magad arra, ahogy ne nezz ra. persze amig koszonsz neki, addig muszaj, de azon kivul keruld a szemkontaktust, ne menj oda beszelgetni, stb. az igy megsporolt energiat forditsd a bal hatso sarokban ulo magas szokere, az izmos vizilabdasra vagy a szepszemu feketere! ;)
2012. máj. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 3. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:

érettségi utánra tartalékold az érzelmeidet, abba már senki sem szólhat bele, hiszen felnőtt leszel te is, és akkor már tuti nem fog tanítani :D


egyébként ez nem gáz, gimiben én is szerelmes voltam egy tanáromba, csak épp titokban és plátóian :D

természetesen nem lett belőle semmi, de földrajzból ma is mindent kenek-vágok :D

2012. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!