Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy 16 éves csaj, ő is még szűz, és félek ha megtudja hogy még én is az vagyok 24 évesen, nem fog akarni tőlem semmit. áruljam el neki ezt? Nem szeretném ha emiatt nem lenne köztünk semmi. De az igazság úgy is kiderül.

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 11:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
és volt már barátnőd?
2011. jún. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát miután összejöttetek csak és oda kerül már a sor, vagy ha már megbíztok egymásban. Előtte semmiképpen sem sztem, nehogy visszájára süljön el a dolog.
2011. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
A kapcsolatépítést nem azzal kezded, hogy ilyesmiről beszélsz. Amikor meg már van olyan meghitt köztetek a viszony, hogy ez szóba kerül, akkor nem fog számítani. A kérdésednek így csak akkor lehet értelme, ha arra hajtasz, hogy minél rövidebb idő alatt lefektethesd.
2011. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
igen volt pár,de egyikkel sem feküdtem le.nem azért mert nem akarom,mert akarom a sexet,csak ha a lány nem akarja akkor én sem.nekem egy kapcsolatban nem a sex a lényeg.nem fekszem össze akárkivel.
2011. jún. 30. 11:40
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mond el neki!

és mond meg neki azt is, hogy neked nem az a célod, hogy elveszítsd a szüzességed és otthagyd hanem szeretnél vele kapcsolatot :) ;) már ha ez a célod ( mert én igy értelmeztem hogy neked nagyon teccik és szeretnél tőle többt mint egy barátság )

2011. jún. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%
legalább rövid a haja a csajnak???
2011. jún. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
11:41-igen igazad van.akkor azt mondod valljam be neki.legyek őszinte,nem kéne hogy ez legyen a baj,ha elutasítana.
2011. jún. 30. 11:43
 8/25 anonim ***** válasza:
9%
de rövid, vagy hosszú a haja? lehet ismerem!
2011. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ha emiatt elutasít, akkor nem érdemes vele kapcsolatot kezdeni. A leírtak alapján egy nagyon érett gondolkodású fiú vagy, és sajnos már nem sokan gondolkoznak így, de hidd el, van olyan lány, aki nagyon megbecsüli, ha egy srác nem fekszik össze akárkivel... Szóval nyugodtan mondd el neki, ha szóba kerül ez a dolog (bár ha tudod, hogy ő az, akkor nyilván szóba került már), és azt is elmondhatod, miért. Ha ezek után nem kellesz már neki, akkor inkább örülj, hogy kiderült, és majd találsz mást. :)

20/L

2011. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
21%
rövid, vagy hosszú a haja? könyörgöm, válaszolj! KÖNYÖRGÖM!
2011. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!