Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Város, falu vagy tanya? Hol...

Város, falu vagy tanya? Hol élnél a legszívesebben? Most hol laksz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 18:49
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
71%
Kisvárosban élek, azon belülé faluban.Budapesten élnék legszívesebben, vagyis városban.
2012. máj. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Egy kisvárosban élek. Soha nem költöznék nagyvárosba,Pestre pedig semmiképpen. Inkább falun tudnék élni. Tanyán csak annak érdemes,aki tud gazdálkodni.
2012. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
70%
Én, Budapesten élnék legszívesebben, a belvárosban. Most egy kisvárosban élek, a Duna partján.
2012. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban élek,jó is itt,innen falura vagy tanyára mennék még szívesen
2012. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
Budapesti vagyok, de semmi pénzért nem mennék vidékre.
2012. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
71%

Érdekes, kisvárosból jönnének Pestre? Azt hiszem, az a pörgés, ami itt van, elviselhetetlen lenne. Bár nem tudom megítélni, én pesti vagyok, világéletemben az voltam, el sem tudom képzelni az életemet egy nagyvároson kívül, így továbbra is ilyen helyen laknék.

(Viszont a legtöbb pesti menekülne innen.)

2012. máj. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%
Pest mellett lakok egy faluban.Jó itt,mert szeretem a természetet,de Bp jobb környékein is szívesen élnék.Viszont semmi pénzért nem mennék el Pest közeléből,mert itt van minden.
2012. máj. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosban élek és jó itt nekem.
2012. máj. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

70 ezer fős városban éltem 18 évet, egy jó ideje pedig Budapesten, nem a belvárosban. Ha innen valamiért muszáj lenne elmennem akkor max olyan kicsi városba mennék, mint ahol laktam.

Falun lakik a barátnőm, szép meg minden, a biztonság is nagyobb, de mindenhova be kell járnia, szóval látogatóba jó oda menni amúgy meg nem.

2012. máj. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Falunk élek, de inkább élnék egy kisvárosban.
2012. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!