Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Város, falu vagy tanya? Hol...

Város, falu vagy tanya? Hol élnél a legszívesebben? Most hol laksz?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 18:49
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Városban lakom (London), városban laknék legszívesebben. Szeretek költözködni, de mindig is fővárosi voltam, így főleg a fővárosok jöhetnek szóba. Faluban, kisvárosban nem laknék semmiképp. Nagyváros még szóba jöhet. De mint írtam, elsősorban a fővárosok a célpontjaim. :)
2012. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:

Bp-n nőttem fel, most egy sokkal nagyobb városban élek, ha hazamegyek Bp egy kisvárosnak tűnik ehhez képest. De nem szívesen élek itt és Bp-re sem költöznék vissza. Valaha éltem Miskolcon és azt nagyon szerettem, egy olyan méretű városban jól érezném magam. Annál kisebbet is próbáltam, de az nem tetszett... de az is lehet, hogy az meg már túl kicsi volt (Komárom).


Szívesen mennék kifele, vidékre, akár kis faluba is, viszont semmiképp nem költöznék messze egy nagyobb várostól.

2012. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

Ha csak a felsorolt 3 közül lehet választani akkor tanya.


Valóságban azonban egy város melletti telken, szomszédok nélkül, legideálisabb az lenne, ha erdőben/amellett lenne.

Persze kellene egy autó is, hogy a bevásárlásokat könnyű legyen elintézni.


Most azonban Miskolc belvárosában lakom sajnos, bár "aránylag" csendes részen.

2012. máj. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim válasza:
Városban élek, de nagyon szeretnék egy gyönyörű házzal faluba költözni.
2012. máj. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Falun élek és jó itt nekem. 16/F
2012. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
51%

Városi vagyok, a későbbiekben is ott élnék szívesen, csak nagyobban. Egy magyar megyeszékhely azért nem a világ közepe. Fél évet laktam Budapesten, na az pl. tetszett :)

De leginkább külföldben gondolkodom, viszont ott is a nagyobb városokat preferálom. Nem ragaszkodom ahhoz, hogy pont főváros legyen, de nagyobb, mint ahol most lakom.

2012. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
Kecskméti vagyok, de Szegeden tanulok. Ott is élnék szívesebben
2012. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:

Legszívesebben tanyán élnék, messze a zajoktól, csak a természetben. De manapság hazánkban tanyán élni eléggé veszélyes, így sosem fogok ténykedni az ügyben, hogy tanyán éljek.

Most faluban lakom, de nem szeretem ezt a helyet, az itteni emberek nagyon kiállhatatlanok. Városba tervezek költözni mielőbb, ezért dolgozom. Azután meg ha megtaláltam életem szerelmét, akkor vele újra falura költözni, de valahova máshova, nem a mostani lakhelyemre.

2012. máj. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
Falun élek, ami néhány km-re van egy közepes várostól, és <30km-re Budapesttől. A tömegközlekedés katasztrófa, ha arra lennék szorulva, már rég idegbeteg lennék. Ha van az embernek autója, akkor viszont a legjobb itt élni.
2012. máj. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Faluban élek, egy megyeszékhelyhez közelebbi faluba szívesen költöznék, esetleg kisvárosba, BP-re semmi pénzért, de még a környékére sem.
2012. máj. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!