Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeptemberbe, szakítottam a...

Szeptemberbe, szakítottam a barátommal még most is nagyon szeretem, de ő ez a tipikus "rossz fiú" mindnekit etet majd eldobja mit csináljak ha szeretem? Ha elmondom neki rajtam csámcsog a fél falu, :/

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele leszel, tönkremész. Ha ez kell, légy vele.Én helyedben örülnék, hogy szabad vagyok és találhatok olyat, akit szeretek is és nem is dob el és megbízható.
2011. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
majd' minden lánynak a roszfiúk kellenek. Gondolkodni kellene, és nem a mának élni. Talán akkor könyebb lenne a döntésed.
2011. márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ugyanez volt velem is,azt hittem hogy nem tudok nélküli élni,de tudtam hogy vele sem,úgyhogy megpróbáltam elfelejteni,nagyon nehéz,eltüntettem mindent ami rá emlékeztet,és találtam egy sokkal jobb fiút,akivel boldogabb vagyok,persze beletelt pár évbe. :)
2011. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam együtt más fiúval, aki tényleg szeretett és énis szerettem de 1 hónap mulva szakítottam vele mert megint meg láttam "rossz fiút " és beszélgettünk meghát jóba vagyunk és a 3 puszi + hasonlókk.. :/ és így elég nehéz elfelejteni..
2011. márc. 2. 16:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó azt hiszem tökéletesen leírta, amit én is szándékoztam mondani. Hallgass ránk és boldogabb leszel. Kezdd el élni a saját életed, merészeld elhinni magadról, hogy többet érdemelsz, nem egy senkiházit.
2011. márc. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szóba sem àllnék a helyedben egy ilyenfajta "rossz fiùval"

Felejtsd el,lassan szépen és nem fogod sajnàlni.

2011. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen igen,, csak amikor nem ilyennek ismered, és csalódsz valakiben akit mindennél jobban szeretsz/tél/
2011. márc. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!