Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elegem van, hogy engem mindenk...

Elegem van, hogy engem mindenki csak akkor keres, amikor szüksége van rám. Miért ilyen szemetek az emberek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 4. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ilyen szemetek az emberek. És mert naívan hagyod. Hegyibeszéd helyett kb. ennyi, amit erre mondani lehet.
2012. máj. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb küldd el őket a pics@ba.
2012. máj. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Engem is csak akkor keresnek ha hajat kell csinálnom nekik! :S
2012. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ez így.Nekem is kéthavonta egyszer csörög a mobilom.De nem zavar,nincs igényem ilyen emberek társaságára amúgy sem.Akit szeretek,azzal mindennap beszélek/találkozom,a többiek meg kit érdekelnek?A vicces,hogy a kit érdekelnek többségben a rokonok.....
2012. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak "érdekbarátaim" voltak. Ha probléma volt, vagy valami kellett, mindig mindenkinek jó voltam. Amint nekem lett volna szükségem egy megértő vállra rögtön eltűnt mindenki. Megelégeltem és egyszerűen már nem is reagáltam, vagy leráztam ezeket az embereket. Egyetlen egy barátom maradt, akire tényleg számíthatok, plusz a párom. Kicsit magányosnak érzem magamat barátok nélkül, de még mindig jobb ez, mint a kihasználtság érzése.
2012. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint a megerőszakolás. Ürítenek beléd, amikor kedvük tartja. Te meg ettől dühös leszel, mert konkrétan erőszakot követnek el, tehetetlenül állod végig a sarat.. Sz@r dolog. Mondjuk mondj nemet rájuk.

És te se üríts egy darabig, maximum papírra, tollal. Legyen erőd, önmagadba vetett hited, és nem tudnak megerőszakolni.

Tudod, a való életben is azt tanítják a nőknek, hogy harcoljanak az erőszaktevő ellen. Legyen náluk eszköz a védelemre, pl gázsrpay. Nálad is legyen eszköz: "NEM! Nem érdekel a bajod."

Ha ez nincs, üss. Hova? A fájó pontra. Mivel keres meg, mi a probléma? Rúgj belé, bagatelizáld. Téged úgyse érdekel.

17/l

2012. máj. 5. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, építsd le őket, úgy ahogy az előttem szóló harcos amazon írta !
2012. júl. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta régen mindenki.Leépítettem őket és láss csodát,teljesen egyedül maradtam.
2012. júl. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálják. Csak nálam az a gond, hogy én okos vagyok. Ha látok egy matekfeladatot, akkor nem bírom ki, hogy ne oldjam meg. Ha meg én kérek segítséget, mondjuk, hogy mi volt a lecke, akkor csak akkor segítenek, ha egy tanár van kb. 2 méter közelben. Egy barátom van csak, aki igazi. A többiek becsapnak, szemétkednek, stb. Ezután, ha padtársak vagyunk, akkor dogánál ha nem mutatom meg a lapot, akkor említgetni kezdik a haverjaikat. És nem vagyok egy erős alkat...
2014. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!