Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragszanak ránk?...

Jogosan haragszanak ránk? Tényleg mi vagyunk a szemetek?

Figyelt kérdés
Sógornőmék meghívtak karácsonyra magukhoz,ment anyósom és a másik sógorom is.250 km-re laknak,25-én mentek,ma jönnek.Mi mondtuk,hogy nem megyünk,mert nem akarunk menni.Ugyanis csak arról szól az egész ottlét,hogy zabálás van,szó szerint,mindenki eldőlt valahová és nem nagyon csinálunk semmit.Semmi kedvem nem volt utazni.Ma visszafelé jövetben bejönnek hozzánk,de csak azért szerintem,hogy a fiunknak odaadják az ajándékot.És ezen megsértődtek,hogy nem mentünk.Anyósom is jött a süket szöveggel,hogy együtt szeretnének lenni velünk.Tudni kell,hogy sógornőmék 2-3 hetente jönnek haza anyósomékhoz,de egyszer nem állnak meg,pedig oda és vissza is elmennek a házunk előtt.Egyszer meg nem kérdezték,hogy vasárnap nem megyünk-e el ebédelni.Bezzeg a sógorom testvérének a barátját mindig meghívják,mindenfelé mennek vásárolgatni.Anyósom nem jön hozzánk,mert messze lakunk(40 km) és rossz a csatlakozás.Legtöbb,amit utazni kell,másfél óra,simán itt aludhatna.Most lement a lányához,5 és fél órát utazott és 4x szállt át.Nálunk 2x volt idén,a lányáéknál legalább 5x.Nem féltékenység,de baromi szarul esik.Ja és délre érnek ide,mikor a fiam aludni megy.Ha lefektetem,én leszek a szemét,hogy a gyerek nincs ébren,mikor ők itt vannak.Teljesen kész vagyok már az egész helyzettől.
2011. dec. 28. 07:36
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Túlreagálod.
2011. dec. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt most ti hibaztatok azzal, hogy nem fogadtatok el a karacsonyi meghivast. Azt irtad, hogy sose hivnak meg, na most meghivtak, de ti megse mentetek el, mert nem volt hozza kedvetek. Mi se csinaltunk semmit, megettuk az unnepi ebedet / vacsorat es utana beszelgettunk orakon keresztul.


A kisfiadat nyugodtan fektesd le, feleslegesen ne boritsd fel a napirendjet. Gondolom max. 1-2 orat alszik, ha akarjak megvarjak hogy felebredjen, ha nem, nem.


Szerintem neked is picit engedned kene. :)

2011. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
anyósom nem hív meg minket.ők csak annyit mondtak,hogy ha arra járunk,menjünk be.
2011. dec. 28. 08:02
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Illet volna elmenni ha már hivott a sógornőd.
2011. dec. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de miért probléma,ha én a szüleimmel szerettem volna karácsony egyik napját tölteni?és nem feszengeni,meg szorongani a kicsi helyen.azt hallgatni,hogy a férjem a hülye,bármit tesz.és csendben lenni,mert ők 8-9-ig alszanak,a fiam meg legkésőbb 7-kor felkel.hogy 4 napig utazóágyban aludjon a fiam,amiben már nem fér el.hogy arra nincsenek tekintettel,mikor ő alszik,mert megy a hangoskodás,meg a röhögés,ami nem lenne baj,ha akkor nem kellene lábujjhegyen járni,mikor az ő lányuk napjában 3x alszik.hogy a kislány mindenben különb,ügyesebb,szebb,mint az én fiam.
2011. dec. 28. 08:20
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagytok ti szemetek, csak nem kedvelitek őket, ami szíveteg joga. Nem kötelező olyan emberekkel találkozni, akikre nem vagytok kíváncsiak.

Van ilyen, szóval nyugi.

2011. dec. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Figyi ha nem kedveled őket ne menj,szived joga de akkor ne reklamálj ha a sogornőd nem jön be pedig a házad előtt megy el,és ne fájjon az hogy anyosód ritkán látogat meg.


Nem értelek,egyfelől nem szereted őket másfelől viszont fáj az hogy hanyagolnak titket,most akkor mi van?

2011. dec. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azon pattant ki az egész,hogy mi nem vagyunk rájuk kíváncsiak,mert nem megyünk el.ezért zavar,hogy ők meg itt mennek el és nem jönnek be.meg anyós nem jön el,mert messze vagyunk,de hozzájuk simán lemegy.
2011. dec. 28. 10:12
 9/9 A kérdező kommentje:
ehhez jött még,hogy anyósomék mindenkinek küldtek képeslapot,egyedül nekünk nem.pedig mi küldtünk.
2011. dec. 28. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!