Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért féltékeny és irigy...

Miért féltékeny és irigy ennyi ember a szép lányokra? Miért nem tesznek azért az ilyen emberek, hogy ők is nézzenek ki valahogy?

Figyelt kérdés
Nem értem h miért fikázzák a szép lányokat az olyan tróger nőnek se nevezhető izék, akik még fésűt se láttak soha életükbe kb, vagy az olyan palik, akik sosem kaphatják meg őket, mert a hasuktól a farkukat sem látják.
2012. máj. 7. 14:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Te most milyen "ennyi" emberről beszélsz? És kikről?
2012. máj. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
itt vmi projekció van..
2012. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
57%

Nekem ha bajom van egy lánnyal, az nem a külseje miatt, hanem a személyisége miatt van, viszont kérdeznék valamit:


Te mennyit tettél azért, hogy nézzél ki valahogy? Úgy értem ha jó génekkel születtél, jó testtel, akkor bizony semmit sem tettél. Az meg, hogy eljársz szoláriumba, meg ide-oda, az bocsi, de nem "tevés".


De az igaz, hogy rengeteg embernek így könnyebb, ha fikáz másokat, minthogy tegyen valamit.

2012. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%

Épp azért féltékenyek és irigyek, mert enm kaphatják meg az ilyen lányokat és lányok esetében nem lehetnek ilyenek, mert lusták tenni bármit is a szépségért.


Hogy valaki szép lány legyen nem kell 50 kilonak lennie, nem kell műköröm, nem kell póthaj, nem kell műmell, elég ha valaki a testalkatának megfelelő ruhában jár és ápolt, már akkor nagyobb sikere van a férfiak körében


És ugyan ez igaz a férfiakra is, nem baj ha mackós alkatú de akkor ne hordjon 3 számmal kisebb ruhát és ne legyen izzadt büdös, hanem ápolt legyen

2012. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
34%
te, kérdező, biztos barbibaba vagy:) amugy én csak akkor fikázom az ilyen lányokat, ha rib@ncság is társul a szépségükhöz, de pl van egy nagyon jó ismerősöm, aki gyönyörű:)persze pasiba is így vagyok, ha jó pasi, lehet még szemét:)
2012. máj. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Azért az eddigi válaszokhoz azt is hozzá tenném, hogy jól kinézni nem két fillér havonta (ruha, fodrász, simink, szolárium stb) - persze azokra értem akiknek tenniük kell azért hogy jól nézzenek ki.
2012. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
én nem is műnőről beszéltem, hanem szép lányokról. És fiú vagyok :D Csak már nevetségesnek tartom azt a szintű fújjolást, amit a jelentéktelen és csúnya lányok csinálnak, meg a debil fiúk az osztályban a szép lányokkal szembe. Nem a ribikre gondolok, azokat én is szidom, de csak akkor ha TUDOM hogy ribik. Azért is akaszt ez ki, mert az egyik ilyen lány évek óta nagyon tetszik és róla is terjesztik h így k_rva meg úgy csak azért mert szép és kedves. Igazából neki szeretnék segíteni, hátha ezzel meg tudom hódítani. :P
2012. máj. 7. 14:51
 8/13 anonim válasza:
90%
nekem csak az a bajom a "szép" lányokkal de csak azokkal akik: kacsacsőrűek , műmell , túlzásba vitt szoli és ezek mellet még ribancok , buták ,1 forintot nem ér a belső érték és minden héten más szórakozóhelyen pózolgatnak szinte semmi ruhával a testükön mert azt hiszik hogy ettől milyen értékes darabok ők , az ilyenek ne akkor legyenek büszkék magukra amikor melleket csináltatnak vagy felvesznek valami pic*a takarót hanem akkor amikor smink nélkül reggel kimennek valahova . na én ezeket a műbabákat nem szeretem 28f és én bőven látom a farkamat a hasamtól
2012. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
hát kösz , valaki unatkozik hogy lepontozz , most mire jó ez örömet okoz?
2012. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De ez a baj.. itt is sokan a szépet egy kalap alá veszik a műp*csákkal. Pár csajt mondok akiket nézegettek, de egyiket sem ismerem, csak lányok mutogatták őket infó órán h milyen nagy k*rvák lehetnek. De nem tudom ők ismerik e ezeket a lányokat csak tudom h facen nézegetik őket, meg nekem is mutatták a lányokat de várjatok mert nem tudom a neveiket. Mindjárt megkérdezem. De h ezek mind k*rvák szerintetek is? Bár ránézésre nem lehet megmondani, de ez olyan vegyesfelvágott :D Na akk utánakérdezek a nevekre ha érdekel vkit. :DXD
2012. máj. 7. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!