Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A csillag születik versenyzői...

A csillag születik versenyzői saját maguk írnak a facebook oldalukra?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 20:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak mert súlyos helyesírási hibák vannak az oldalukon.
2012. máj. 7. 20:50
 2/6 anonim válasza:
biztos vagy benne hogy az télleg az ő facebookjuk ? esetleg más csinált a nevükbe ? ha meg télleg az övék akkor jól látod helyesirási hibákat vétettek !! :)
2012. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem tudnak írni, DE az még nagyob hiba, hogy ilyen bua vagy. Attól, hogy valaki bejutott a CSISZ-be az nem azt jelenti, hogy qrva művelt, meg hibátlanul ír. Hanem a zsűri szerint jól énekel/táncol stb. a két dolognak nincs köze egymáshoz. Ezt szerintem nem nehéz felfogni/vagy rájönni...
2012. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nagyobb meg buta, látod még én is elrontottam:D
2012. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Van ahol igen, van ahol nem (Pl. Juhász Marci maga ír és még van admin is az oldalán). Van egy-két hiba, de nem változtat a hangon/rappen/táncon egyáltalán a stíluson.
2012. máj. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Juhász Marci helyesírása katasztrofális.
2012. máj. 17. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!