Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Heteró lányok. Ti vonzódtatok...

Heteró lányok. Ti vonzódtatok már a saját nemetekhez?

Figyelt kérdés
megismertem egy lányt,már több mint 2 éve és nagyon vonzónak találom.leszbikus,amit nem is tagad.kicsit talán szerelmes is vagyok belé,bár ezt nem mutattam felé egyáltalán.félek ettől az érzéstől.már volt nem egy kapcsolatom férfival,úgyhogy bátran állíthatom,hogy nem vagyok sem leszbikus,sem biszexuális.szeretném elnyomni magamban ezt az érzést és megnyugtatna,hogyha tudnám ezzel nem vagyok egyedül.

2012. máj. 7. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
nem vagy egyedül
2012. máj. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy biszexuális vagy vagy pánszexuális.
2012. máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Ha már vágyat érzel iránta, akkor ezer százalék, hogy nem vagy hetero. :D Elnyomni meg fölösleges. Ilyen vagy, kész, Élvezd az életet és légy boldog úgy, ahogy alakul.
2012. máj. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Velem még soha nem volt ilyen, csak a fiúkat szeretem.
2012. máj. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Hetero vagy!!! Ezt te is kijelentetted, általában azok akik vonzódnak a másik nem felé nem képesek elnyomni magukban. Szerintem egyszerűen tedd túl magad rajta. Az meg, hogy szerelmes vagy egy kicsit túlzás, a szerelem szerintem nem ennyire egyszerű dolog, szóval, ha valójában szerelmes lennél nem merted volna kijelenteni ilyen egyszerűen, hogy nem vagy más. Szerintem egyszerűen szimpatikus neked, és megfogott valami benne (baráti módon). Mivel leszbikus lehet, hogy férfiasan viselkedik. Szóval hidd el nem leszbikus, ha az lennél már régen tudnád és nem lennének kétségeid.
2012. máj. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kapd el egy menetre és süssetek tojásrántottát. Ha érted mire gondolok. :D
2012. máj. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
perverz vagy
2012. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az a helyzet, hogy szeretek, vagyis csak szeretnék meghódítani lányokat. Ez az egyetlen dolog izgat velük kapcsolatban. Amúgy hetero vagyok és roppant mód izgatnak a férfiak, de már párkapcsolatban élek, lassan gyereket is vállalunk. Szóval minden más szempontból "normális" vagyok. :) Mégis néha látok olyan lányokat, akikkel úgy viselkednék, ahogy azt a férfiaktól várom/vártam velem szemben. Meghódítanék, megcsókolnék, letepernék néhány lányt szívesen. De nem teszem meg, mert nem látom értelmét. Arra viszont nem vágyom, hogy bármilyen hosszabb távú kapcsolatba kerüljek velük, vagy hogy ők hozzám nyúljanak. Egyszerűen csak valamennyire férfinak szeretném érezni magam mellettük egy-két órára. Vagy valami ilyesmi... Szóval abszolút nem vágyom arra, hogy egy nő nyúljon hozzám, de én sem azért vágyom hozzájuk érni, mert nők, hanem a megszerzésük tart, vagyis tartana izgalomban.

De mindez marad a képzeletemben. És jól elvagyok így, nem küzdök ellene. :) A páromnak meg aztán semmi kifogása az ilyen jellegű gondolataim ellen, sőt... -.-"


Azt mondjuk nem tudom, az én esetem mennyire nyugtat meg téged. :) De arra az egyre figyelj, hogy minél jobban küzdesz valami ellen, esélyes, hogy annál jobban fog izgatni a dolog.

28/N

2012. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Meghódítanék, megcsókolnék, letepernék néhány lányt szívesen""Amúgy hetero vagyok és roppant mód izgatnak a férfiak, "

Nem hetero hanem biszexuális vagy. Ha hetero lennél nem akarnál nőket leteperni.


"Egyszerűen csak valamennyire férfinak szeretném érezni magam mellettük egy-két órára."

Ezt pedig transzszexualitásnak hívják.

Nem mintha kifogásom lenne ellened, csak légy tisztában a dolgokkal. :D

2012. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os vagyok.

Bocs az ízléstelen és ostoba humoromért.

Most próbálok komolyan hozzászólni a témához: szerintem tedd fel magadban a kérdést, hogy ezt a lányt akarod és tudod e szeretni e vagy sem, valszeg ettől függ majd az is hogy hogyan tovább. De nem tudom lehet hogy csak testi vonzódás, pl. előfordulhatott (nem biztos nem ismerlek) hogy láttad egyszer meztelenül és akkor megfoghatott benne valami téged (ez sok emberrel tuti előfordul). Na szóval a kérdés: a testében látsz valami egyediséget, vagy a lelke az ami elvarázsolt téged, hogy úgy mondjam?

2012. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!