Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni egy olyan...

Mit lehet csinálni egy olyan szomszéddal, aki állandóan köhög, mint egy tüdőbeteg, hajnalban üvölt a TV-je, az unokája dübörög, bőg, a rokonai iszonyú hangosak. Már többször szóltunk neki, azt mondta, azt csinál, amit akar. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 17:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Ha van kutyád akkor csináld úgy,hogy az ajtója előtt végezze el a dolgát.Vagy jelentsd fel az APECH-nál valamilyen ürüggyel és kimennek hozzájuk.Egy darabig csend lesz.:)
2009. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
6%

Tegyél petárdát a postaládájába, aztán fuss el, és nézd meg, ahogy felrobban!

Vagy beszélgess el vele, hogy ne merjen köhögni, hanem inkább fulladjon meg, az unokáit és a rokonait pedig lődd le! Remélem érzed az iróniát!

2009. jún. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
Fogd magad, és költözött el, ha nem tetszik. Sajnos mást nem tudsz csinálni, mindenki azt csinál a saját lakásában, amit akar.
2009. jún. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

bocsi,de nem hiszem,hogy nekem,a saját lakásomban azt kell hallgatnom,hogy melyik rokona milyen k***va,meg hogy a kölökkel üvöltözik,az ajtóm előtt motorozgat a kisgyerek,a kutyái egész nap nyüszítettek,és hajnali fél egykor üvölt az Rtlklub,a gyereknek meg a BebeTV!!!

És mikor napközben anyám betegen pihenni szeretett volna,és szépen szólt neki,még Ő volt felháborodva,hogy olyenkor,hát napközben van!

Egyébként meg tényleg jobb lenne,ha megfulladna....mindenki utálja a házban,hülye vénasszony!

2009. jún. 24. 17:53
 5/14 A kérdező kommentje:
ja,azt ki is felejtettem,hogy az unokája meg itt rángatta meg a nyakát az ajtónk előtt,szintén nem napközben!
2009. jún. 24. 17:54
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

nincs házirend? vagy közös képviselő? önkormányzat? valamit biztos lehet tenni!!!

a barátom bevált taktikája: mellkason rúgta az idiótát, aztán elköltöztek. :D

2009. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
van itt minden:a házirendre mindenki magasról tesz,a közös képviselő egy nagy....szóval csak az én agyamra megy,de már több lakóval is összeveszett,de mellettünk lakik,és már nagyon unom..előtte lakónak volt egy kisfia,meg konkrétan egy szoláriuma,és egy szót se hallottunk soha! szóval itt vele van a gond!
2009. jún. 24. 18:10
 8/14 anonim ***** válasza:

valamikor neki is aludni kell. Járj utána, az mikor van (valszeg akkor, amikor csönd van), és tegyél be valami rohadt idegesítő dücdüc zenét a hifibe, állítsd teljes hangerőre, és járj egyet sétálni. Játszd ezt kb egy hétig, és akkor talán rájön. Ha nem, akkor jöhet a durvulás...


van kocsija ennek a szomszédnak egyébként?

2009. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nincs,mert Öreglány:),örül,hogy járni tud!nem vagyok én szemét,más nénikkel tök jól elbeszélgetünk,de ez valami brutál.elalszik a TV-nél,gondolom,mert még hajnalban is üvölt.már többször szóltunk neki,de már komolyan ki fogom ragasztani a műsorok címét,amiket néz,hogy vegye már a lapot,engem ezek nem érdekelnek...még a telefonbeszélgetései is áthallatszanak....
2009. jún. 24. 18:24
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem nem kell elmagyaráznod, anyáméknál is volt egy tűrhetetlen felső szomszéd. Meg kell keserítened az életét valahogy, csak akkor fog változni sajnos... tömd tele a postaládáját újságpapírral, szappanozd össze a kilincsét, stb... hülye gyerekcsínyek, de hátha leesik neki.
2009. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!