Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyi negatív hozzászólás...

Ennyi negatív hozzászólás után ki az aki valami jót is hozzá tud szólni a feltett kérdésekre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Nyissuk ki az ablakot, mert nagyon áporodott lett a levegő!
2009. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Erre most mit mondjak?! :) Amilyen a kérdés, olyan válasz...

Mi borított meg ennyire?

2009. jún. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt tapasztalom, hogy sokszor annyi valótlanságot állítanak bizonyos kérdésekre válaszként ami egyáltalán nem állja meg a helyét.
2009. jún. 24. 19:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Konkrétán?


Egyébként olyan a válasz, amilyen a kérdés. Értelmes, komoly kérdésre általában vannak hasznos válaszok! Kamu gyanús kérdésre, kötekedésre, a válasz is olyan.

2009. jún. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én azt utálom ha totál lepontoznak meg lehurrognak, pedig a válaszom HELYES! ha olyan témáról van szó, amit biztosan 100%ban jól tudok...az agyam eldobom...és utána még én vagyok a hülye.

a másik ilyen mikor pl. az volt kérdés hogy ki milyen vallású..az összes válasz le van pontozva. de milyen alapon? egy másik ilyen eset. az volt a kérdés hogy mennyi ideig bírják a converse tornacsukák. mindenki megírta hogy az övé meddig, megírtam én...ott is az összes válasz le volt pontozva...

2009. jún. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*megírtam én is
2009. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
20:20 Én is azt találom negatívnak ha írok egy jó választ és azt pillanatok alatt lepontozzák.
2009. jún. 24. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:

5-ös nek. Én vagyok a hülye, és nem Te.

Én amikor nem tetszik egy válasz, akkor se pontozom le!

Viszont, ha tetszik, akkor felpontozom.Azért, mert nem értek egyet valakivel, még nembiztos, hogy nincs igaza.

2011. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!