Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, mit tegyek...

Gerike99 kérdése:

Mit tanácsoltok, mit tegyek ezzel az idegesítő fiúval? Nagyon idegesítő gyerek jár az osztályomba, mindenkit idegesít, de mégis "menőarc". Arcoskodó, türelmetlen, arogáns, egy igazi agyrém barom.

Figyelt kérdés

A tanároknak is folyton visszadumál. Meg velem főleg mindig csúfolódik, ha meg visszaszólok, kezdődik a balhé, ha nem, viccnek veszi az egészet. Próbáltam már éreztetni vele, milyen érzés ez, de nem. Ha meg belekezdek, hogy változzon már kicsit, mert nem lesznek barátai, rögtön a szokásos "FOGD MÁR BE", meg "JAJ GERGŐ" szlogenek jönnek. Elvileg meg, ha kölcsönt akar tőlem kérni, vagy csúfolódik rajtam, akkor "nagyon jó barátjának tekint", de persze az már nem poén, ha visszaszólok. Próbáltam letojni, meg visszaszólni csak úgy lazán, de én túl érzékeny vagyok ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyjam beszólásait. Megkérdeztem tőle, hogy miért ilyen undok velem, ő azt mondta, hogy angol órákon csúfolom, ha rossz jegyet kap. Ez nem igaz. Tény hogy nem hagytam figyelmen kívül, mert orbitális módon csapkodik, meg "Nem érdekel!!!!!"-ezik, ha ilyen történik, de akkor sem csúfoltam, csupán azt mondom neki, hogy ez nem a tanár hibája, meghogy ne csapkodjon, mert elveszi mindenki kedvét, de persze tojik mindenki másra, és valahogy úgy vette, hogy csúfolom. És a többiek HITTEK NEKI, AMIKOR EZT MONDTA!!! Ráadásul gazdag csitri.

Már minden tanár mondta neki, hogy változtasson, de ilyenkor csak duzzog, és ezeket is sértésnek veszi. Mostanában pedig mindig rajtam van, ha kiírok valamit az fb-re, rögtön beszól, és suli előtt rendszeresen csúfol "barátian".:@:@:@:@ -.-.-.-.-.-""""""""""""""""""" utálom!!! 13/F



2012. máj. 8. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni... Azt tanácsolom, hogy ezt így ahogy van mondd el neki! Hogy bunkó, de megsértődik ha te is az vagy, hogy idegesítő kis barom, stb... Semmi sem biztos, de remélhetőleg észhez tér. Ismerős szitu sajna:P 13/L
2012. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, csak olvashattad, hogyha ezt mondom neki, nem figyel rám, vagy megsértődik, márpedig az tényleg megérdemelném, hogy ne keserítse meg hétköznapjaimat, nem lehetetlen kérés, nem azt kérem tőle, hogy lehozza a göncölt, de mégis folyton így reagál, hogy duzzog, meg minden, egyszóval nem akar változni. De sztem nem lenne neki sem kínzás, ha nem piszkálna, mégis úgy reagál, mintha egy kínzásra kényszeríteném.-.-
2012. máj. 8. 20:28
 3/3 anonim válasza:
Nálunk van egy ugyanilyen gyerek az osztályunkba és pont legtöbbet egy Gergő gyereket bánt. Semmivel se külömb nálunk de neki akkora pofája van és ő a nagy menő -.- .Állandóan piszkál mert 4-es 5- ös vagyok ő pedig éppen-éppen 2-es -.- . Véletlen nem SZ.G. a monogrammod? :) Szerintem szólj neki olyat vissza, hogy megbánja, hogy megszületett. Alázdd! Kölcsön kenyér visszajár!!;) Régebben mindig rámírt fb-n de már nem mer :P.. Én ezen képes vagyok napokig rágódni , én is érzékeny vagyok :/. Majd meglátjuk pár év múlva kukásként :P .. Írj privit ha akarsz . Végre vki aki ugyanabban a cipőben jár mint én ;)
2012. máj. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!