Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a barátnőmmel ha...

Mit tegyek a barátnőmmel ha idegesit?

Figyelt kérdés
Elöször is arrol van szó h a barátnőm nagyon idegesit. : ( A suliba is ugy jön mint egy pláza pcsa vagyis nagyon ki van festve, Nem tudom lehet hogy irigykedem rá, mert én nem festem magam és szarul nézek ki. De most másrol akarok beszélni 12 éves a csaj. Sa suliban vannak lányok akikre nagyon irigy sakkor le kvázza őket s minden. Sakkor amikor ők is ki vannak egy kicsit sminkelve akkor már monjda h nézd meg h ki van sminkelve. S én magamban idegeskedek amiért ő itt féltékeny a másikra s közben őőő .......
2012. ápr. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy csak úgy igazából akkor adjon véleményt másokról ha elötte tisztázta hogy ő hogyan sminkel/öltözködik
2012. ápr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már mondtam neki. De ugy egy kicsit lazábban nem ojan durván h ne sértödjön meg. De egyszerűen irritál ez a lány.És az állitolgaos legjobb barátnőm.
2012. ápr. 3. 20:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg egyetlen megoldás van... próbálj meg ne foglalkozni vele, mert ő nem változik ezek szerint, barátkozz mással, az nem barát aki idegesít
2012. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan könnyzű mondani. Anyu is azt ajánlja h ne barizzak vele s apu is,de ojan lány h mindenki kedveli, de senki sem ismeri és ha véletlenül keresnék egy uj barátnőt akkor ha egy másodpercre is elmennék mással sirna. :(((( Nincsen egy normális barátnőm sem.
2012. ápr. 3. 20:44
 5/9 anonim ***** válasza:
sz@ar egy helyzet, beszélj vele akkor amikor csak ketten vagytok talán segít
2012. ápr. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezzel nem lehet beszelni.
2012. ápr. 4. 07:39
 7/9 anonim ***** válasza:
akkor meg eléggé lehetetlen küldetés
2012. ápr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Mond meg neki a véleményed spontán, amikor mondja amit, "és akkor te minek sminkeled magad?" kérdezz rá nyugodtan, tudom, én is voltam/vagyok/leszk ilyen heyzetbe,
2012. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
bocsi előző vagyok, véletlen kiküldte, szóval, volt egy kis össze veszés, de rájött h igazam volt, és már leállt, szóval te is mond meg amit meg akarsz, persze nem h le k*urvázod, de érted...
2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!