Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem akarok holnap suliba...

Nem akarok holnap suliba menni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom nem akarás kérdése stbstb de erre nem vagyok kíváncsi xD Mit tegyek, anyu nagyon szigorú nem engedi meg hogy itthon maradjak (sokat hiányoztam már) meg mindig az igazolással jön hogy nincs... -.-" Nagyon fontos lenne, hogy holnap ne kelljen ne értségek félre, nem doga meg semmi! Én ilyesmiért nem hiányoznék! Másról van szó de nemfontos hogy mi. Szóval mit tegyek? :( Ráadásul mostanában soha sem vagyok beteg!
2012. máj. 9. 21:27
 1/4 A kérdező kommentje:
értsétek* elírtam
2012. máj. 9. 21:28
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Bemész dokihoz, hasmenésed van lázas vagy, az igazolást papírra kéred és ennyi, aztán elmész valahova mászkálni.
2012. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Hanyadikos vagy? És pontosan miért akarsz hiányozni?
2012. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos mentem.. 8. vagyok és nem akartam hogy ott legyek valamin.. amúgy köszi a válaszokat :D
2012. máj. 10. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!