Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám meggyőzni a...

Hogyan tudnám meggyőzni a szüleimet, hogy abba a suliba menjek ahova akarok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék elmenni egy olyan iskolába ami innen messze van, és kollégiumos. Oké hogy féltenek de egy kis álmom válna valóra ha oda mehetnék. Én akarom eldönteni, hogy hova menjek. Tippek a meggyőzésükre?

2012. máj. 6. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyaggasd őket állandóan :D Mondjuk én fiú vagyok, ha nagyon kaparok valamiért akkor elkezdek minden nap takarítani, elmosogatni ilyenek... Meg győzködöm őket, egyszer csak beadják a derekukat :D

Mondjuk meg lehet ám őket érteni, messze mennél és féltenek, mondjuk nem tudom hány éves vagy.

2012. máj. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értékelem, hogy féltenek. Én is ezt tenném a helyükben, de az eddigi olyan döntések, amiket nekem kellett volna eldöntenem, ők döntötték el. Mindent eldöntenek helyettem. Igaz még van elég idő míg odakerülök.

14 l

2012. máj. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!