Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kézírásból tényleg meg...

A kézírásból tényleg meg lehet állapítani hogy ki milyen ember? Ha igen akkor milyen ember aki szépen és milyen ember aki csúnyán ír?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Komoly tudomány a grafológia. Két évig tanultam. A csúnya írás nem jelent semmit. Annál többet a margó, a betük nagysága, dőlése, hurkolása, vastagsága, a szóközök stb.
2012. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem, a grafológia áltudomány.


"Ha igen akkor milyen ember aki szépen és milyen ember aki csúnyán ír?"


Aki szépen ír, az vagy kalligráfus, vagy most tanult meg írni, vagy pedig nagyon ráér, illetve mások számára olvasható üzenetet kell hagynia, ezért lassan ír.


Csúnyán írnak ezzel szemben az orvosok.

2012. máj. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Az első válaszolónak igaza van. Grafológia szempontjából nem " csúnya " és " szép " írás van, hanem rendezett/ rendezetlen/ cifra/ hanyag/ stb. Fontos a szavak dőlése, a 3-as rész, a betű alakja, stb.
2012. máj. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

12:02


Abban viszont nincs igaza, hogy a grafológia tudomány.

2012. máj. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdemes tanulmányozni dr.Agárdy Tamás Grafológia c. könyvét. Mikor én tanultam, ő volt az intézet igazgatója. Lenyűgöző a könyv.
2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:43


Lenyűgöző mesekönyv. Kár, hogy nincsenek benne bizonyítékok a módszer működésére. (Az anekdotikus "bizonyíték" nem tudományos bizonyíték.)

2012. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!