Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az állatok meg tudják állapíta...

Az állatok meg tudják állapítani egy ember nemét?

Figyelt kérdés
Elsősorban a kutyákra, macskákra, lovakra gondolok :)
2011. aug. 4. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor tudnád meg, ha valamelyik állat beszélni tudna. Minden embernek más a "szaga" ez alapján nyilván tudnak szelektálni.

Sűrűn hallani olyat is, hogy 1-1 állat (én kutyákról tudok, elsősorban olyanokról, akit bántottak) hogy tart az egyik nem képviselőitől. Többnyire férfiaktól, gondolom ez a hangszín alapján lehetséges.

2011. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Argloss ***** válasza:
Mivel személyeket is felismernek valószínűleg a nemünket is meg tudják különböztetni... A férfiak és nők jellegzetes szaga nyilván különbözik egymástól, attól, hogy mi nem érezzük... Mondjuk nekik szerintem teljesen mindegy, hogy fiúk vagy lányok vagyunk-e... :)
2011. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg! A hímkutyák mindig a nőknek "szagolnak be", nem véletlen :D
2011. aug. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudom hogy mondjam és hányan fogtok kinevetni ... de nekem a kan kutyám mindig meg szeretne mászni ha piros napjaim vannak, csak akkor soha máskor, de olyankor nagyon erőszakos és menekülni kell előle :D

így gondolom igen, meg tudják különböztetni , de ez az én véleményem !:)

2011. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100% megtudják biztos,elég kommentet írtak már asszem...nem részletezem...
2011. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19:08-as, én is tapasztaltam már hasonlót!
2011. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia!


Biztosan.

Mióta fogamzásgátlót szedek, a kan kutyám néha meg van "őrülve" értem :)). biztos érzi, hogy olyan a szag, mintha állandóan "tüzelnék".

2011. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na látom nem csak nálam van ilyen probléma piros napoknál :D

Egyértelmű, hogy megtudják állapítani az emberek nemét. Egyik ismerősöm kutyájának (német dog) szokása, hogy állandóan beszagol hátulról. Tuti, hogy ilyenkor azt tisztázza, milyen nemű az illető idegeneknek is szokta akik a futtatón keresztül jönnek. De még néha nekem is, pedig engem már ismer 2 hónapos kora óta (1éves múlt). Biztos le ellenőriz minden rendben van-e oda lent :D Mikor meg van akkor is állandóan szaglászik, pedig lány kutya. De hát attól érzi ő.

2011. aug. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tyler913 ***** válasza:
Sőt,én olyat is láttam már,hogy egy csődör szemmel is láthatóan (földig érően) felizgult,mikor egy csoport megkozelítette,és mondták is,hogy menzeszelő nő ne menjen a közelébe.
2011. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
persze, nem hülyék csak mások mint mi!
2011. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!