Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mitől lesz unalmas/érde...

Nektek mitől lesz unalmas/érdekes valaki?

Figyelt kérdés

Tudnátok mondani olyan példákat, amitől nektek valaki nagyon unalmas lesz és nem bírjátok őket? És olyat, amitől érdekes?

Nem feltétlenül mint ellenkező nemű, de olyan is lehet.



2012. máj. 12. 11:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Van egy ismerősöm az mindig meséli a régi dolgait.

Csak az a baj vele hogy többször is ugyanazt :D

Szerintem elfelejti hogy már mesélte.

Néha eléggé unalmas tud lenni.

De egyébként jófej.


Érdekes pl egy fura világnézet miatt lehet valaki.

Vagy ha sok olyan dolgot tud amit én nem.

2012. máj. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Számomra az unalmas, aki pl. teszetosza. Nem tudja mit akar, neki minden mindegy, az jó lesz, amit a másik akar, alig beszél. Na most ilyen emberkével akármi programot csinálhatsz, úgy fogod érezni egyedül is jobban szórakoznál.


Érdekes szerintem is az, akinek különleges a világlátása és ennek hangot is ad. Jó kedélyű, humoros, intelligens.

2012. máj. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akivel lehet beszélgetni,van hozzá elég intelligenciája.Mert sok mindenkivel csak hétköznapi dolgokról lehet beszélni,pl a lányokkal legtöbbször a pasijukról.Na,hát az elég unalmas.Meg azzal érzem jól magam,aki nem szeret egy helyben ücsörögni,hanem el lehet vele menni mindenhová kalandozni,nem csak a szobában ülni és a nagy szerelemre várni,vagy a meglévőről dumálni reggeltől estig.
2012. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!