Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol lehet beszerezni "Kate...

Hol lehet beszerezni "Kate Furnivall: Az orosz szerető" című könyvet?

Figyelt kérdés

Már olvastam a Szentpétervár ékköve és a Lydia titka című könyvét is az írónak és imádom.

Az orosz szerető című könyvet viszont már nagyon régóta keresem, de sem interneten sem könyves boltokban nem találtam eddig.

Interneten többnyire azt írják, hogy "nincs készleten" a boltokban pedig, hogy "nincs és rendelni sem tudnak".



2012. máj. 12. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Itt nézd meg: [link] eladná, vagy elcserélné az illetö. Nekem pdf-ben megvan, ha gondolod átküldöm. Én is most szeretném majd elolvasni, de csak ebook- ba tudom.
2012. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, csak most olvastam az üzeneteket.

Már nincs meg, mert már másik gépem van és a réginek annyi lett, minden odalett, nem tudtam megmenteni :( Én nagy nehezen könyvári könyvben tudtam beszerezni és elovasni. De szerintem a neten ha rákeresel lehet fent van.

2016. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!