Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szentpétervár ékköve/Az orosz...

Szentpétervár ékköve/Az orosz szerető/Lydia titka vélemények?

Figyelt kérdés

Nekem a Szentpétervár ékköve tetszett. pörgös volt, nem vontatott és kedveltem a főszereplőt Valentinát. viszont Az orosz szerető eleje szerintem lapos volt és valahogy Lydiát nem tudtam megszeretni. Olyan nemistudom, taszító volt számomra hogy annyit lop meg hazudik. jó, persze az életkörülményei nem voltak valami szuperek, de valahogy nem nyűgözött le.

a Lydia titkát pedig nem bírtam kiolvasni. Szerintem az volt a legrosszabb a 3 közül. Ott még, amennyit szimpatikusnak is tartottam Lydiában, hogy olyan élénk, az is eltűnt. csak beleolvastam a végébe hogy megtudjam, hogy alakult.

Nektek mi a véleményetek?


2012. febr. 12. 15:16
 1/2 anonim válasza:

Nekem a Szentpétervár ékköve a kedvenc könyvem, ahogy írtad is, pörgős, jó karakterek vannak benne és a történet is olyan amit nehéz lerakni.

A Lydia titkáról már én is kevesebb jót tudok mondani, nehezen indul de talán a közepénél már élvezhetővé válik a történet.

Sajnos Az orosz szerető című könyvet még nem olvastam :(

Egyszerűen nem lehet beszerezni, pedig rengeteg helyen néztem már.

Megtudnád, mondani te hol vásároltad?

2012. máj. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én könyvtárból kölcsönöztem
2012. máj. 12. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!