Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A korombeliek körében miért...

A korombeliek körében miért csak a szexualitás és a piálás az egyetlen téma?

Figyelt kérdés

Pár példa: szerenád volt vagy két héttel ezelőtt , pia!! Az osztályból hárman nem voltunk részegek , mind a 19 ember igen. Ugyanígy a többi osztályban , másnap mesélte egyik ismerősöm , hogy volt minden.. fütyülős stb.. Másik példa: érettségi , pia!! Gyerekek , ha lemegy ez az egész pénteken , ünnepeljük meg bulival meg sok piával!! Vagy: anya múltkor bulit rendezett és csak a pia meg a szex volt a téma. Ugyanígy a többieknél is. Minden második mondatba szerepel a farok meg a szex pár szinonimája. Egyedül nagyszüleimmel tudok értelmesen és kulturáltan elbeszélgetni , semmi más téma nincs ugyanis. Se az iskolában , se baráti társaságban. Csak a pia és a szex!! Pedig lehetne politikáról , filmekről , a minden napi dolgokról beszélgetni , történelemről , de ezek nem érdekelnek senkit.

18/N


2012. máj. 15. 13:21
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

egy hazibulin az a lenyeg,h berugj,


Pont hogy nem.. szerenádkor én például egy kortyot sem ittam - ezt már mondtam - és úgy viselkedtem mint egy részeg.. vannak akik JÓL tudják érezni magukat PIA nélkül is.. nem feltétlen kell.. és csak tudatom veled , hogy vannak barátaim , akikkel én se mindig a politikáról és a töriről beszélgetek, és amikor a szükség úgy hozta , hogy bajba kerültem , depressziós lettem , sokkos állapotba kerültem majd idegkimerültségben szenvedtem - bár ehhez semmi közöd -, akkor ott voltak , mellém álltak , támaszt nyújtottak és SEGÍTETTEK! Elhívtak magukhoz , beszélgettünk , mentünk parkba , ide-oda.. én nem ítélem el a hülyülést , csak néha túlzásba viszik az emberek és nem tudják mikor ELÉG , mikor válik FÁRASZTÓVÁ.. és olyankor tényleg nincs más vágyam hogy csak egyszer beszélgessünk el egy jó filmről , vagy egy kalandos történetről a múltból... és ehhez hozzátartozik , hogy nem ülök itthon a tévé és a gép előtt folyamatosan , megvan a magam élete , megvan a magam társasága , egyszerűen láttam mit művel velem a pia és milyen következményei lesznek és az ismerősi társaságomból kiindulva nem szeretnék részeg alkoholistává válni. Megvan a saját magam kis birodalma , a napi programokkal amikbe nem fér bele a pia. Úgy gondolom sok mindent meg lehet oldani alkohol nélkül is , így a bulizást is - csupán az a baj hogy a lázadás jelképévé vált , így akarja a nagy többség felhívni magára a figyelmet , riadót fújnak , hogy hahó , figyeljetek rám , baj van... ezen lehet változtatni! Csak sajnos sokan későn döbbennek rá erre..

2012. máj. 24. 16:46
 12/13 anonim válasza:
0%

megkérdezhetném,h számodra mit jelent a bulizás? azt megértem,h sokan nem szeretnek disco-ba járni...de azt nem nevezném bulizásnak,h sétálsz egyet a parkban.Nem tudom elképzelni,h pia nélkül (és nem a részegségre gondolok!),hogy lehet bulizni..


a piálás meg egy normális lelkületű fiatalnak nem lázadás,egyszerű szórakozási mód. akkor mondjuk egy házaspár,akik eljárnak a barátaikkal iszogatni,azok is lázadnak? na nem máár.


az a baj veled,h nem tudsz különbséget tenni a totál részegség,és a kellemes bódulat között.


ja,és nem kell játszani azt,h okosabb vagy a korodbelieknél,mert egyáltalán nem vagy jobb képességű,mint egy bulizós társad.

2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor is én nem nézem jó szemmel azokat akik minden héten berúgnak. Mert mire odáig eljutnak hogy lesz állásuk , meg gondoskodniuk kell nem csak magukról hanem a családról , totál függők lesznek és fontosabb lesz a pia mindennél. Nem egy családot ismerek akinél az egyik fél folyamatosan iszik és rossz ránézni. Nos én nem szeretnék ilyenné válni , gyűlölöm a piát. Elrontója mindennek. És nem fogom huszadjára leírni azt amit már leírtam , mindenki másképp éli ki magát .. nem vagyok egy elveszett ember mert ma is egész délután meg este a barátaimmal leszek. Sajnálom ha nem tudjátok elfogadni hogy lehet táncolni meg jól érezni magunkat pia nélkül is ... ilyen szempontból nevethettek mert különböző vagyok de én is nevetek rajtatok mert ti mind egyformák vagytok.
2012. máj. 25. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!