Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, hogy nincs...

Szerintetek ciki, hogy nincs kocsim és jogsim? Párkapcsolati szempontból kérdezem.

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, idáig mindig halogattam a jogsi lerakását. Budapesten élek, saját lakásom van, jó állással, 2 diplomával is rendelkezem. Viszont azt vettem észre, hogy ez egyfajta elég komoly elvárás a lányoknál, hogy rendelkezz autóval, valahogy furán is néznek, amikor azt mondom, nincs kocsim.


Nem éreztem szükségét az autó fenntartásának. Nem spórolásból.. nem vagyok nagyon spórolós alkat:) Most viszont azt vettem észre, társkeresési-párkeresési szempontból elég nagy előnye van annak a férfinak, aki rendelkezik gépkocsival. Sőt, még a típusát is megnézik a nők..


Szóval segítsetek dönteni, legyen kocsi avagy ne legyen?:)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. máj. 15. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%

Szánalmasak azok a nők, akik erre hajtanak, szóval ezért ne legyen autód.


Magad miatt érdemes viszont letenned a jogosítványt.

2012. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Az én páromnak sincs se jogsija, se autója, mégis együtt vagyunk 17 éve. A fiamnak csak jogsija van, és ő is együtt van a feleségével 8 éve. Nem hiszem, hogy ez lenne a boldogság ára.
2012. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha egy nőnél ez elvárás és azért nem kezd veled, mert neked nincs, vagy van, de nem egy drága luxuskocsi, akkor az ilyen nő menjen a francba.

Magad miatt viszont érdemes. Sosem lehet tudni, mikor lesz rá szükséged.

Én nő vagyok, nincs jogsim, de nagyon szeretnék, csak nincs rá pénzünk. Főleg a kisfiúnk miatt jönne jól, ha lenne, mert nem lennénk másra utalva.

Amikor megismertem a férjemet, se jogsija, se kocsija nem volt. Még saját biciklije sem.:) Nálam nem az számított. Viszont ma már van jogsija és kocsink is volt egy ideig, de sajnos túl sokat kellett volna rákölteni, így leadtuk.

2012. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
szerintem ha azt nézi, hogy van-e kocsid, pláne a típusát, azt a csajt ne akard...ha nagyon akar autót, vegyen ő...
2012. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Nem leszek álszent, a kocsi lényegtelen, a városban főleg, amikor bent laktam, volt, hogy 2 hétig nem is láttam, de a jogsi azért nem ártana. Én még nem találkoztam nővel, aki egy idősebb pasira ne csodálkozna rá, ha nincs neki, ez hozzá tartozik a férfivá váláshoz.
2012. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Először jogsi legyen. :-) Igazából nem hátrány az autó, de Budapest éppen az a város, ahol nem nagyon használnád ki. Reggelente halál autóval munkába menni, este szintúgy hazajönni. Csak csajozási szempontból ne vegyél autót. Azért nincs értelme fizetni a kötelezőt meg garázst fenntartani, hogy egy évben 2-3 alkalommal kiruccanjatok valahova vidékre. De a jogsit csináld azért meg, abból baj nem lehet. Én is most akarok belevágni, mert már kezd egy kicsit kínos lenni, hogy nincsen. 26/n
2012. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem egyáltalán nem ciki hogy nincs jogsid és kocsid, igaz hogy a te korodban eléggé gyakori már hogy valakinek kocsija van, de azok a libák akik azért minősítenek le, mert nincs kocsid azok annyit is érnek..:)Csak akkor vegyél kocsit ha te magad szeretnéd, ne pedig a nők miatt:)

Nekem azért van kocsim, mert elég autófanatikus vagyok, másrészt meg jelentős időt takarítok meg az utazással. A r*bancok úgy állnak hozzá hogy " de menő, van kocsija", az értelmesebb lányok meg nem a kocsit nézik, hanem azt gondolják hogy a gazdája elég érett és komoly ahhoz hogy forgalomba menjen és felelősségteljesen közlekedjen:)

20/F

2012. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

Egyáltalán nem ciki. (Az én édesapámnak 40 évesen lett jogsija, csak úgy mondom.)

Az olyan nők, akik a kocsikra buknak, nem érdemelnek meg egy normális társat.


Ha nem szereted a kocsikat, nem kell!

2012. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

a boldogsag egyik epitoeleme bizony a kocsi...

anelkul eleg erdeges lehet az elet,mivel nem kell jogsi

de 150 ezer forint mar mama) egy disztingvalt delceg sofor

ha van annyi felesleged ×´8 sima (liszt)

2012. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Csak az a nő várhatja el a kocsit amelyiknek ugyanúgy van autója!Nem is értem hogy amelyiknek nincs az mi jogon várja el a férfiaktól hogy nekik legyen.
2012. máj. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!