Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki ha 16 évesen...

Szerintetek ciki ha 16 évesen a szüleim nem engednek szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Néha elengednek de csak éjjel 1 óráig. Míg a barátaim 3-4- ig is ott vannak. Tudom, hogy evvel csak jót akarnak de nem tudom megértetni velük, hogy néha én is szeretnék tovább bulizni. 16/L

2012. ápr. 25. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy óráig bőven elég 16 évesen.
2012. ápr. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem örülj annak hogy hajnali 1 óráig kint lehetsz. Igen ezzel jót akarnak neked még 16 éves vagy ne buliból álljon az életed. Én ilyen idős koromba ritkán járhattam el bulizni kb havi 2 szer és csak akkor mehettem haza buliból másnap ha házibuliba mentem ilyen ott alvós buliba. Ha szórakozó helyre mentem akkor az utolsó busszal haza kellett jönnöm kivéve ha itt helyben voltam de az nagyon ritkán fordult elő mert itt nem mindig vannak jó bulik. Én ennek utólag örülök mert igaz nem tanultam valami jól de voltak elképzeléseim nem bulikon járt az eszem tanultam szakmát elmentem dolgozni és betudom osztani a pénzemet is és nem bulizom el. Persze járok bulizni a barátommal de ritkán.
2012. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

hat ne haragudj,én se engednem a lányomat,amiket hall az ember a drogokról,észre se veszed h az italodba tették.

elég ha egyszer történik valami.

majd ha anya leszel megérted!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Lányom, féltünk téged, azért nem engedünk el. Örülj, hogy 1-ig ott maradhatsz, mást el se engednek. Egyébként is, a barátaiddal csak a baj van, és nem akarom, hogy te is belekeveredj.
2012. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16 évesen nekem este 8-ra otthon kellett lennem, pedig amikor én voltam gyerek, akkor még nem volt ennyi hír a környékünkön italokba kevert drogokról, nemi erőszakról, rablásról stb. Még most, huszonévesen is úgy járok haza, hogy tudom, anya mindig ébren megvár, nem tud addig aludni menni, amíg nem győződött meg róla, hogy épségben hazaérkeztem. Még nem vagyuk szülő, de el tudom képzelni, milyen lehet ebben a vmai világban egy szülőnek a kamasz gyerekét éjjel hazavárni. Egy 16 éves gyerek nagyon örülhet, hogy akár hajnali 1-ig is elengedik, bár szerintem éjjel otthon lenne a helyed, vagy minimum egy felelősségtudattal rendelkező felnőtt mellett, és gondolom, a baráti körödben nincs ilyen.
2012. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Amúgy azt elfelejtettem oda írni hogy én nem városban hanem 1 falun lakom és azért itt más a helyzet nincs erőszak is szerencsére még a drogok sem népszerűek. És ami igazán zavar hogy nálam fiatalabb 14-15 évesek tovább maradnak mint én.

És emiatt nem utálom a szüleimet csak egyszerűen zavar és kínosan érzem magam miatta.

2012. ápr. 25. 20:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 éves koromig sötétedésre kellett otthon lennem. Tini diszkóba jártam 22.00-ig néha, akkor legkésôbb este 11 otthon kellett lennem, de csak néha bulizhattam. Akkor cikinek éreztem. Ma már tudom, hogy én sem fogom elengedni a lányom korán.
2012. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

érdekes egy kérdés...


szerintem biztonságosabb lenne, ha a többiekkel együtt mennél haza, és inkább reggel 5kor a munkába igyekvő emberekkel együtt, mint 1kor az éjszakain

de a szüleid nem így nézik, örülj neki, hogy eddig elengednek

esetleg próbáld megbeszélni azt, hogy tovább maradsz, de akkor hagyj pénzt taxira, vagy menjen értetek egy szülő

és a legegyszerűbb ha valakinél alszol és akkor felezitek a taxit, vagy a szülők felezik az alkalmakat

2012. ápr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Engem 10ig se engednek nemhogy hajnali 1ig :D

De minek ilyen éjjeli partikat csinálni? Bulizol egyet este, aztán ha van pasid akkor hazamész és elvagytok otthon...

Legalábbis nálunk így megy. Minek hajnalban kimaradni?

Ha szingli vagy akkoris...1x-2x oké, de te gondolom heti rendszerességgel jársz...


A szüleid pont attól féltenek akivé válni akarsz/fogsz ha engednek.

2012. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát az a 14-15 éves meg ha pirkadatig marad s dug a bokorban attól még, hogy te nem maradsz addig nézni a shót vagy csinálni nem kell gáznak érezni. Ritka mázli egyig elegedtek.

Nekem meg utolsó busz 10:40kor ment haza a bulit meg 10kor nyitják általában. Ciki nem ciki haza kelett menni. Hajnalla már kaptam volna nagyot ha akkor megyek s még ki is zártak volna. Az volt a rossz nem a te sorod.

2012. ápr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!