Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha egy magyar...

Szerintetek ha egy magyar csaj kimegy lakni Ukrajnába akkor milyen sora lenne?

Figyelt kérdés
Úgy halottam sok magyar él a csappi részen. És van olyan magyar is aki nem is tud ukrán nyelven és mégis ott él.Megvetnék vagy ki tűnne a tömegből?Be tudna illeszkedni?
2012. máj. 8. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülye kérdés!


Miért ne tudna, a fejére van tetoválva, hogy idegen? :)


Én Írországban úgy éltem és dolgoztam, hogy ott akkor tanultam először angolt, és ment.

2012. máj. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak onnan gondolom hogy másként viselkedik egy más országból származó ember.És ha nem csípik akkor kitolnak vele ahogy csak tudnak.
2012. máj. 8. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ,nagyvárosban Kijevben tuti nem lenne gond viszont Európa keleti részein nagyobb az idegengyűlölet mint a nyugati részeken.Magyarként talán Lengyelországban lenne megfelelő.Emellett Ukrajna jóval rosszabb helyzetben van mint Magyarország.Ha mondjuk úgy akkor civilizálatlanabb ország és fejletlenebb a társadalma mint a magyar vagy a nyugati.
2012. máj. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 carlpage válasza:
Sajnos a kárpátaljai magyaroknak nem igazán könnyű az élete. Azt mindenképpen tudnod kell, hogy az ottani bérszínvonal kb. a magyar harmada. A beilleszkedésről meg annyit, ha kisebb településre költöznél, akkor biztosan csak "bekerültként" tekintenének rád (mint sok helyen pl. Kelet-Magyarországon is), nagyobb városban (mondjuk Ungváron) annyira nem néznék.
2012. máj. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De elvileg kevesebbet keresnek igen de csak a mi pénznemünkben átszámolva,mert nekik az az átlag keresetük ami 1500 ghrivnya ami kb 45 000 ft de mások az ár színvonalak is. Onnan ezért éri meg ha valaki kijár magyarba dolgozni mert jobban megéri ha átváltják a határon.Fordítva nem ajánlatos mert az tényleg nem érné meg. Ha ismer az illető ott embereket az sokat jelent nem?
2012. máj. 8. 18:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem Eus ország és nem Schengeni övezetes ezért nehézkes oda kijárni vagy onnan átjárni dolgozni.
2012. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha a férjhez menésre gondolsz, akkor ugyanaz a helyzet mint Magyarországon, mint mindenütt itt is van szegény is meg elképesztően gazdag is. Itt azt tartják normálisnak ha valaki odamegy, fordított esetre alig akad példa. Vannak színmagyar falvak ahol ukrán nélkül is elboldogulsz, pláne ha van magyar munkahelyed. A határ könnyen átjárható, az árak alacsonyabbak, nincs agyonadóztatás.
2012. máj. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy magyar lakta falra gondolsz, hogy milyen beilleszkedni? Ez nem olyan összetett kérdés, ha valaki elköltözik akkor meg kell szoknia, ismerkednie stb, ezt nehezíti persze ha külfödre megy valaki, más szokások, kultúra stb, de jah kárpátalján elég sok a magyar bizonyos falvakban. Ha meg hosszabb távra tervezel maradni akkor ígyis úgyis tanulsz oroszul vagy legalábbis érdemes.

Nagyon sok fajta ember van ott is, ne úgy képzeld őket h kiutálnak. Normálisok és s*ggfejek is vannak, elég nagy ország. De szerintem sem megszokott hogy valaki innen odamenjen, inkább az h onnan ide.

2012. jún. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!