Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy barátkozzak fiúkkal?

Hogy barátkozzak fiúkkal?

Figyelt kérdés

16/L

nem tudok velük csak úgy leülni és beszélgetni, a koromhoz képest azt hiszem túl komoly vagyok


2012. máj. 17. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább csak nem találtad meg a megfelelő srácot. Ne erőltesd, türelem. :)
2012. máj. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te is azt mondod hogy majd jön magától?? mégis mennyit kell még rá várnom? :)... próbálok türelmes lenni
2012. máj. 18. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy ülj és várj, tenni is kell érte. De ne arra hajts, hogy összejöjjél valakivel, hanem "csak" érezd jól magad, lazulj, végül is 16 vagy. Minden más jönni fog.


Amúgy a "koromhoz képest azt hiszem túl komoly vagyok" ugye nem depressziót jelent? Úgy értem, hogy komolyabb dolgok érdekelnek, mint pl. színház, tudomány; vagy pedig inkább befelé forduló vagy?

2012. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igazából semelyik.. Nem vagyok befelé forduló, vannak barátaim(ha nem is sok, de legalább igaz barátok), de tény hogy kell egy kis idő, hogy feloldódjak pl. egy új társaságban és nem minden emberrel tudok önfeledten beszélgetni. Arra gondoltam, hogy míg a mai fiúk(legalábbis az osztálytársaim) gyerekesek, én nem vagyok az.. Nekem nem abból áll egy beszélgetés, hogy végig anyázom az egészt meg idióta perverz vicceket mesélek :).. Ennyi :)

Köszönöm a válaszod ;)

2012. máj. 21. 16:28
 5/5 anonim válasza:
Úristen mintha én írtam volna a kérdést :o :D
2018. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!