Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, milyen beszédtémá...

Lány vagyok, milyen beszédtémát javasoltok fiúkkal? Már uncsi, hogy a sulis dolgokat beszéljük. De nem tudom, hogy hogy kéne a beszélgetést elkezdeni, milyen témával indítsak? 19/L

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 08:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, hogy egy teljesen idegen fiú vagy már olyan akivel ismeritek egymást?
2012. márc. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
19%
Találd meg önmagad, ismerd meg önmagad, ez a legfontosabb.
2012. márc. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
73%

# 2

rettentően hasznos válasz...


esetleg kérdezd őt a hobbijáról, vagy filmekről

2012. márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
95%

Témák:

Könyvek, szeretsz-e olvasni? Ha te is, ő is, akkor beszélgethettek erről.

Filmek, milyen filmeket szeretsz? Megemlítitek néhány kedvenc filmeteket ha van közös azt ajnározzátok, ha nincs megpróbáljátok rávenni a másikat, hogy nézze meg. Esetleg pont veled.

Kérdezz rá a hobbijukra. Sportolnak-e valamit, gyűjtenek-e valamit, ilyesmik. De ne faggasd őket, hanem érdeklődj.

2012. márc. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 A kérdező kommentje:

A könyvek már nem menők...

Izé, de odamegyek hozzá és úgy kezdjem, hogy mi a kedvenc filmed? Én inkább ilyen felvezető dumákat várok, amúgy igaz nem ismerem magam, nagyon félénk és zárkózott voltam ezidáig, most kezdek megnyílni az emberek felé.

2012. márc. 22. 09:00
 6/93 anonim ***** válasza:
91%

# 5

menőnek kell lennie, hogy az ember olvasson, vagy mi?:D

2012. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
73%
könyvek, húrelmélet, halászat, pingvinek, szabadidős tevékenységek(sport), gyermekkor, család
2012. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
83%
Itt úgyis csak sablon témákat fognak mondani neked. Olyannal beszélj, akivel megvan a közös hang, aztán csak tudtok majd beszélgetni. Ha azon görcsölsz, hogy nincs téma, akkor biztos hogy kínos csend lesz az összes beszélgetés alatt.
2012. márc. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgetni arról lehet és kell, ami ÉRDEKEL a fiúval kapcsolatban. Ha nincs ilyen, inkább ne eröltesd... A mesterségesen gyűjtőtt témák úgyis eröltetettek lesznek, és az őszinte érdeklődés hiánya miatt úgysem lesz semmi a dologból.
2012. márc. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
Kezdj vmi aprósággal,utána kialakul a beszédtéma,nem kell ezen görcsölni:)amugy ha a fiu olyan lenne,akkor neki kellene kezdeményeznie,nem?
2012. márc. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!