Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hány barátnőd van? Van legjobb...

Hány barátnőd van? Van legjobb barátnőd?

Figyelt kérdés
Nekem két nagyon jó barátnőm van és egyikük a legjobb barátnőm. Mindkettőt nagyon szeretem, de csak egyikük a legjobb barátnőm. A másik lánynak szintén van legjobb barátnője. Szerintem ez így jó.. :) Azzal a lánnyal is jóba vagyok, aki az egyik barátnőmnek a legjobb barátnője, volt osztálytársam. Így teljes a kör.. bár mondjuk tényleg igaz, hogy a legjobb barátnőmet jobban szeretem, olyan, mintha a tesóm lenne, kislánykorunk óta ismerjük egymást. Persze amikor bajban vannak, vagy amikor én vagyok bajban, kölcsönösen segítjük egymást. Na most ti meséljetek!
2012. máj. 18. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kettő van és nekem mind a kettő a legjobb barátnőm.Valahogy mind a kettőnek más más a tulajdonsága,az egyikkel lehet lelkizni,a másikkal pedig a ruhák,cipők stb.Mink igy vagyunk hárman,mert valahogy a többiekkel nem értünk szót.
2012. máj. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Két barátnőm volt életemben. Mindkettőben csalódtam. Most már csak a páromban bízom. L29
2012. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Két nagyon jó barátnőm van, az egyik a legjobb barátnőm. Neki szerintem én vagyok a legjobb barátnője, a másik lánynak pedig egy másik legjobb barátnője van. Szerintem is így van ez rendben, nagyon jól elvagyok a "kettes számú barátnőmmel" is(persze nem így hívom, csak most, hogy érthető legyen), de a legjobb barátnőm az, akivel tényleg mindig mindenhol, és kitaláljuk egymás gondolatait már.

Mag van még egy lány, aki elég jó barátnőm, de ezek a barátnőim nem nagyon bírják, bár szerintem ez a lány jobban szereti a legjobb barátnőmet, mint engem, annak ellenére, hogy ő nem.

15/L

2012. máj. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagyok, összesen 9 barátnőm van. Kis csoportokra oszlanak. (itthoniak, fősuliból, koliból.)

Összesen 3-al vagyok nagyon közeli viszonyba, de legjobb barátnőm nincs, mert nem is kell, és nem is tudnék közülük választani.

2012. máj. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy sem!Én nyertem!
2012. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!