Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi történik, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történik, ha a legjobb barátnőd kilép az életedből?

Figyelt kérdés

Először nekem lett barátom, barátnőm sérelmezte, hogy kevesebbet lát. Én mindig igyekeztem minél több időt tölteni vele, hogy ne érezze magát elhanyagolva. Ekkor még nem változott a kapcsolatunk, ugyanolyan jóban voltunk mint azelőtt.

Aztán neki is lett pasija, velem pedig egyáltalán nem foglalkozott többet. Hetekig nem találkoztunk, aztán ha véletlenül tudott volna időt szakítani rám, megsértődött ha már más programom volt.

Mindketten hajtottuk a saját igazunkat, egyikőnk se engedett a sajátjából. Elmérgesedett a helyzet, ma már nem is beszélünk, pedig régen évekig elválaszthatatlanok voltunk.

Sokat változott, biztosan én is. Nem hiszem, hogy bármikor is rendbe tudnánk hozni. Ő már azóta nem az az ember, akivel régen olyan jól megértettük egymást, mégis sokszor érzem úgy, hogy hiányzik az életemből egy olyan barátnő, amilyen ő volt valamikor.

Haverok, ismerősök, barátnők vannak azóta is, de valahogy nem tudok már úgy megbízni egyikükben sem.

Szerintetek van megoldás? Került már valaki ilyen helyzetbe?


2012. máj. 12. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerek 2 lányt, csak ott részben miattam szakadt meg a barátságuk (mindegy, hosszú). Aztán ahogy kiléptem kettejük közül, rendeződni látszott minden. De amíg jelen voltam, próbáltam összehozni őket. Sajnos ötödik kerék voltam.


Valamelyikőtöknek lépni kell úgyis. Ha ő nem teszi, hát neked.

2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mikor a legjobb barátnőmnek meg nekem egyszerre volt hosszú kapcsolatunk mi is volt, h 1-2 hónapig nem találkoztunk, de mi utána is úgy ültünk le beszélgetni, mintha előtte 1 nappal váltunk volna el, ez a barátság. Nem sérelmeztük, hogy nem találkozunk annyit, mert nem amiatt volt, h már nem szerettük egymást, hanem azért mert hirtelen a szerelem fontosabb volt, de a szerelem elmúlt, a barátság megmaradt... :)
2012. máj. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!