Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszedom kertszomszed...

A szomszedom kertszomszed hazaspar 2 plüssálathoz beszelget kiültetik őket a kertbe beszelnem helyettük elvékonyodott hangon gyerekként kezelik őket. Normális?

Figyelt kérdés
A padi kb 60 a csaj kb 30 ránézésre és a plüssök a gyerekeik kb ugy viselednek frankon beszelnek hozza odateszik a kolat a sört a szajukhoz. A plüssök visszabeszelnek nekik persze ők beszelnek helyettük elvaltoztatott hangon. Hazasok pár éve költöztek ide. Mi teljesen rájuk látunk az ablakbol mivel szelső házak. És a kertükbe is belátunk a milyenkből nem kell átnézelődni ha a hintaágyban vagyunk simán látni meg hallani őket kv 2 méterre vannak drótkerites van. Most hogynjo idő van ők is mi is kint vagyunk mit lehetne tenni mi bajuk lehet?amugy diplomások meg normális kinézetük van.a pasi pszichologus a nő tanár
2012. máj. 20. 16:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 81 éves, egyedül lakik. Neki is van egy plüss nyuszija, akivel beszélget, és az vissza is válaszol neki. /az ő hangján/ Eleinte nevettem rajta, de most már megértem .
2012. máj. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Semmi közötök hozzá szerintem.! Ha nekik ez a jó had csinálják, addig amíg nem tesz bennetek kárt, hagyátok békén Őket.
2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, simán el tudom képzelni, hogy voltak gyerekeik, akiket elveszítettek és a plüssökkel pótolják őket...
2012. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég beteges, viszont - mivel nem ártanak vele senkinek - nem kell tenned semmit. Ne foglalkozz velük, a magánügyük.
2012. máj. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%

Jézusom! XD


Gyorsan diliházba zárni őket, és az első válaszoló nagymamáját is :D

2012. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

*


anyukáját :D

2012. máj. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%

" mit lehetne tenni"


Szerintem készíts egy marhapörköltet, aztán meg fuss egy maratont..

2012. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egy ismerosom,akinek meghalt a babaja. Olyan szinten belebolondult es nem tudta feldolgozni,h egy jatekbabat vett es azt hurcolta magaval mindenhova es ugy bant vele,mint egy igazi csecsemovel. A ferje szerette ot,ugy igazan,ezert belement a jatekba es nevelgettek a jatekbabat. Nem tudhatod,ok miert csinaljak ezt. Hagyd oket beken,es orulj,h te szerencsesebb vagy.
2012. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát attolfélek nem e közveszélyesek. Nincs e valami elmebajuk. Nem zavar engem nevetünk rajtuk de akkor is fura vagy mások is ezt csinaljak?nekem mar az is fura volt pár éve mikor a lagzijuk volt hogy fiatal csaj idős ürgével azt hittem ő az örömapa
2012. máj. 20. 17:10
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagy probléma következménye miatt lehet, nyilván nincs gyerekük vagy volt de már nincs, vagy nem is lehet nekik valamiért, és így pótolják a hiányt. Mi utcánkba is lakik egy 50 év körüli nő özvegy gyereke is csak 1 van de ő külföldön él és 2 éve semmi életjelet nem adott magáról, finoman szólva nem törődik az anyjával semmit, az anyja nem is tudja hogy él még vagy már meghalt. Neki van egy plüssmackója az ágyába aki mellette van és egy kutyája aki úgymond a társa, elég magányos szegény pedig rendesen dolgozik boltba jár, barátnőm szokott vele sokat beszélgetni mert jóba vannak. Ez sajnos így van, hiánypótló ez. Nyilván ez egy probléma következménye, szerintem egyáltalán ne cikizzétek ki őket, meg ne is beszéljetek erről velük mert kitudja milyen gond miatt jutottak erre a szintre.
2012. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!