Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajam nagyon elvékonyodott és...

Hajam nagyon elvékonyodott és hullik is. Háziorvostól kérjek beutalót vérvételre? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 18:04
 1/5 A kérdező kommentje:
16/L
2011. aug. 23. 18:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Bőrgyógyászatra kérj beutalót (úgy tudom kell) és ők majd elküldenek vérvételre.

Amúgy ha engem kérdezel és végig csináltam ezt.

Vérvétel után visszamentem, és elmondták, h semmi elváltozást nem látnak.

Szedjek revalid kapszulát. Ennyi.

Úgyhogy semmit nem segítettek!! Revalid addig hazsnált míg szedtem. Utána újra hullott a hajam és minden ugyanolyan volt mint előtte..

2011. aug. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*én végig csináltam ezt
2011. aug. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom és köszi a választ
2011. aug. 23. 18:51
 5/5 anonim válasza:
A hajhullást vashiány is okozhatja, ezen tud a háziorvosod is segíteni, vérvételre el fog küldeni. Vaspótlót fog felírni, és az egy jó időre felturbózza a szervezeted. Ami még ilyenkor segíthet, ha naponta megeszel egy icipici darab élesztőt- elég undi, meg tényleg picit kell, nehogy a végén a hasad is fájjon, de ez tényleg segít. (Nekem komoly vérszegénységem van a hajhullás a legkisebb gondom volt, vaspótlót szedek 5 hónapja, de barátnőmnek az élesztő is segített egész rövid idő alatt!)
2011. aug. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!