Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszedom kertszomszed...

A szomszedom kertszomszed hazaspar 2 plüssálathoz beszelget kiültetik őket a kertbe beszelnem helyettük elvékonyodott hangon gyerekként kezelik őket. Normális?

Figyelt kérdés
A padi kb 60 a csaj kb 30 ránézésre és a plüssök a gyerekeik kb ugy viselednek frankon beszelnek hozza odateszik a kolat a sört a szajukhoz. A plüssök visszabeszelnek nekik persze ők beszelnek helyettük elvaltoztatott hangon. Hazasok pár éve költöztek ide. Mi teljesen rájuk látunk az ablakbol mivel szelső házak. És a kertükbe is belátunk a milyenkből nem kell átnézelődni ha a hintaágyban vagyunk simán látni meg hallani őket kv 2 méterre vannak drótkerites van. Most hogynjo idő van ők is mi is kint vagyunk mit lehetne tenni mi bajuk lehet?amugy diplomások meg normális kinézetük van.a pasi pszichologus a nő tanár
2012. máj. 20. 16:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocsi szellegi = szellemi kilengések
2012. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy tippem van. Ha a férfi pszichológus, nem lehet, hogy ez valami módszer arra, hogy a nő feldolgozzon valamilyen traumát? Gondolom egy praxisban lévő pszichológus nem lehet szellemileg elborult.

Mindenesetre senkinek nincs joga megvetni másokat, és most gondolok itt néhány olyan kommentre, akik már-már undorító módon beszéltek embertársaikról.

2012. máj. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Amugy én nem veem meg őket meg semmi csak megdöbbent és furának talalom. Főleg ugy hogy ránézésre normálisak diplomásak stb.de nem tudommire vélni.
2012. máj. 20. 20:58
 24/27 anonim ***** válasza:
Én kiülnék egy sörrel és élvezném a műsort.Jobb mint a Valóvilág:D
2012. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Napkiraly ***** válasza:
trollkodni akartam,de megsajnáltam őket,gondolom nem lehet gyerekük, hagyd őket
2012. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy veszélyesek lennének. Tényleg nem tudhatod, milyen okból csinálják ezt. Nekem pl mióta meghalt a kutyám, a plüsskutyámhoz beszélek, hangosan, bár nem válaszolgatok vissza...

16/L

2012. jún. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem tök aranyos! :) Ne zavarjon.
2012. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!