Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik csak úgy tudnak reagálni...

Akik csak úgy tudnak reagálni egy kérdésre, hogy "mennnnnyé betonozni", "kapálj a földeken", azok egyáltalán dolgoztak valamit életükben, vagy csak a szájuk nagy?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az utóbbi. :D
2012. máj. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi.
2012. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

a mai fiatalság jórészének fogalma sincs mi az a kemény fizikai munka minden nap, vagy csak akár egy hétig

nem tudom mi lehetett a kérdés, de lehet nem véletlenül mondták

persze ha nem ismered az előéletüket, akkor akármi isl hehet...

2012. máj. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában olyan emberek mondják akik szerint a szellemi munka az nem munka csak a fizikai.Én kemény szellemi munkát végzek és a nap végére két számot alig tudok összeadni meg az újságban összefolynak a betűk előttem.


Kapálni a földeken?Manapság max a konyhakertet szoktuk kapálni, mivel nagy földeket gyom irtózzák és gépekkel művelik.Egy elmaradott fejletlen országban kapál 100 ember a földeken.Magyarország fejlett annyira hogy ne kelljen.

2012. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Valójában mindegy is, hogy mennyit dolgoztak életükben, mert az ilyen beszólás mindenképpen sértés és suttyóságra vall a részükről. A lekezelésnek, degradálásnak egy igen primitív formája.

Szóval sutyerákok, akár kapáltak már napi 10 órát, akár nem. :)

2012. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Nem nekem írták, csak gyakran olvasom itt válaszként, meg legutóbb egy művész ismerősömmel beszélgettem és ő mondta, hogy gyakran kap ilyen "beszólásokat". Pedig elég durva vegyszerekkel dolgozik, vagy nagyobb súlyokat kell pakolgatnia, van, hogy egyhuzamban 13 órákat álldogál egy műve felett, míg elkészül.

2012. máj. 22. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában a prolik mondják ezeket a negatív kifejezéseket.
2012. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azok mondják, akik nem tudják elképzelni, hogy a betonozáson és a kapáláson kívül mi más számít munkának. (Gondolom saját képességeikből kiindulva.)
2012. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!