Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha egy idős bácsit vagy nénit...

Ha egy idős bácsit vagy nénit aki ledolgozta az életét és tisztességesen élt, megölnek azok a cigányok akik soha életükben nem dolgoztak és az ellopott pénzt eljátékgépezik, akkor méltó halált hal az idős bácsi, néni?

Figyelt kérdés
Ha nektek egy idős ismerősötöket megölné egy cigány 5ezer forintért vagy pár almáért(volt ilyen!) mit csinálnátok???
2010. márc. 30. 17:23
1 2
 1/15 anonim válasza:
12%
Semmit beletörődök . Erőszak erőszakot szül
2010. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem tudnék beletőrödni, főleg ha olyan személyről lenne szó akit szerettem vagy talán akit a legjobban szerettem, én azontúl arra szentelném fel az életem, hogy megkeressem a gyilkost vagy gyilkosokat és agyonkínoznám őket ! Mindenki más beletörődne ilyen egyszerűen?
2010. márc. 30. 17:27
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

17.24


Szerencse ,hogy nem ilyen gyávákon múlt mondjuk pl: KENYÉRMEZEI CSATA

2010. márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ma 17:24 Akkor is ilyen egyszerűen beletörődnél ha tegyük fel egyetlen utolsó rokonodat ölnék meg akit te a legjobban szerettél?
2010. márc. 30. 17:32
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
A szomszed faluban két cigany gyerek egy idos nenit 200ft-ert meg par tojasert ugy fejbe rugott,h kiesett a szeme, feldugtak neki a seprut majd halalra verték. Mit tudok erre szolni??? Szohoz sem jutnek a sirastol ha mindez az en hozzatartozommal történik. Felégetném az összes ciganyt (tisztelet a kivételnek) egy prérin és sóval szornam le, hogy nehogy a hamu el kezdjen szaporodni. Nah ezt tenném velük.
2010. márc. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Atyaúristen, nagyon durva amit írtál, ezek tényleg nem emberek :-S (tisztelet a kivétel: 10%)
2010. márc. 30. 17:36
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Addig nem nyugodnék, ameddig rács mögé nem kerül az illető. De a többi romát nem akarnám gettóba zárni, és nem álltalánosítanék.
2010. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit szélsőségesen írtad meg. Szerintem ha az én sógoromat, aki aktív kereső, megölné valaki 30 millió forintért, akkor sem halt méltó halált.


Neked mi erről a véleményed?

2010. márc. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
sztem sem halna melto halalt a sogorod de azert sokkal szomorubb az, amikor 2 idos embert egy mihaszna cigany ölt meg.
2010. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Meg tudom érteni. Az én nagyszüleim is "veszélyeztetettek" időnként betörnek a portájukra, elvisznek ezt-azt. Ha őket bántanák repülne a gránát az hét szentség. Nem hagynám, hogy börtönbe kerüljenek (ha egyáltalán), mert az nekik nem büntetés. Ha az lenne nem csinálnának ilyeneket.
2010. márc. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!