Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem parasztság az utcán...

Nem parasztság az utcán dohányozni és alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Olyan undorítóak az emberek, komolyan nem értem. Rengeteg úriembert látok egy sörösdobozzal a kezében vígan sétálgatni az utcán. Az is lehet, hogy sietnek. De a sör kell. Mintha nem létezne a szomjoltásra kitalált víz(vagy a cukros izék - nem tudom mit szerettek.), csak úgy iszik az alkoholt. Most komolyan; nem akkor iszunk alkoholt amikor este jó hangulatban beülünk/leülünk valahova? A barátokkal? Vagy párkapcsolati kudarcnál fogni egy üveg Royal Vodkát? De az, hogy MERT MELEG VAN és mert SZOMJAS VAGYOK csak úgy elővenni a zsebből egy doboz sört az utcán...nevetséges.

A másik. Hányni tudnék az ilyen bárhol cigarettázó emberekéktől. Én is dohányzom, de nem az utcán ahol bármelyik szerencsétlen terhes nő és az éppen tüdőrákra hajlamos Pistike beszívhatja! És annak mi értelme van? Milyen hangulata van csak úgy rágyújtani? Amikor rohansz a világban és oda sem tudsz figyelni? Nem. Igen is akkor kell dohányozni/alkoholt fogyasztani amikor hajlandó vagy időt szánni rá, és nem csak úgy mellékesen valami közben.


2012. máj. 25. 14:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
na, nekem ugyanez a véleményem, külön undorodom, mivel anyám iszik... :( most is tuti kint van valahol, mivel nem veszi fel az otthoni telóját :(
2012. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

De az.

Régen cigiztem,de nem mániákusan bárhol,hanem félrevonulva.

Inni vagy otthon vagy beülős helyen/szórakozóhelyen,de sosem buszmegállóban mig jön a busz.

Bár a piásak kevésbé zavarnak mint a cigifüst.


ormány egyszem jó döntése volt a cigizés büntetése bizonyos helyeken.

2012. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Én attól vagyok rosszul,amikor a kocsma előtt tömegesen állnak az alkeszok,mert ugye bent már nem lehet cigizni és el kell mellettük menni.Pedig a cigi pont a kocsmába való.
2012. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
60%
közterületi alkoholfogyasztás garázdaságnak minősül
2012. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%

Van igazság abban amit írsz.

Bár ha valaki kezében van egy sörösdoboz és nem hulla részeg akkor mi van?Miért fáj ez ennyire?

2012. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%
A másik meg,én is cigizek.Az utcán ha megyek valahová akkor előtte (még mielőtt a célomhoz érnék)rászoktam gyújtani.Na de nem úgy,hogy kisgyerek vagy terhes nő mellett leállok és úgy fújom..Ha meg látom,hogy közelembe vannak (akkor is ha nem terhes) akkor fogom magam és messzebb megyek.
2012. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 intrepid ***** válasza:
41%
Az a gusztustalan, amikor valaki nyilvánosan zabál, utcán, buszmegállóban, aki meg látja, lehet, hogy fogyókúrázik, vagy nem telik neki ételre, ha nem lehet cigizni, inni, akkor zabálni se, csókolózni se, lehessen, ne is sétálgasson senki, mert akinek hiányzik a lába, az nem tud sétálni, és rosszul esik neki látni. Gondolni kellene a némákra, a siketekre is, ne beszélgethessünk az utcán, van akit zavar a gyerekzsivaj, tehát ne nemzzünk gyerekeket, vannak analfabéták, az a sok hülye felírat, amit ők nem tudnak elolvasni.
2012. máj. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
29%

Utolsó, te egy barom vagy, már bocsi...


Az igen, lehet, hogy rosszul fogja érezni magát, de a dohányzók csak a káros anyagok 1/3-dát szenvedik el maguk, a többit a környezetüknek jut! Tehát magadat kevésbé pusztítod, mint a melletted álló öreg nénikét. Ez konkrétan bunkóság. Ha ennyire meg akarod ölni, annyi tisztelet legyen benned hogy fejbelövöd.

2012. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
94%
Már nem azért de én is dohányzom. Igen az utcán is. Nem fújom bele más képébe, ha babakocsival jön valaki akkor arréb állok h még véletlen se érje a füst a gyermeket. Ha nem veszem észre h valakire rászáll a füst és őt zavarja, odajön, normálisan szól és odébb megyek. Ha társaságban vagyok megkérdezem h nem-e zavar valakit és ha igen akkor külön válok tőlük és úgy szívom el. Nem mindenki bunkó. Azt sem értem h a sör miért zavar. Ha neki az esik jól. Attól még nem alkoholista. Nő vagyok, mégis sokszor jobban esik egy sör mint egy üdítő. Szerintem az a bunkósák amit te csinálsz h meglátsz valakit sörrel v cigivel és már egyből lenézed meg következtetéseket vonsz le h ő milyen. Inkább ítéld el azt az anyát aki cigivel a szájában tolja a babakocsit. Na az tényleg érdekes
2012. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
31%
8. Sztem több kipufogó gázt szívnak be az emberek mint dohányfüstöt szóval erről ennyit. Ha meg valakit zavar akkor oda lehet menni szólni. Nem hinném hha normálisan teszi akkor ne menne odébb az illető
2012. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!