Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a neved? Szereted? Ha...

Mi a neved? Szereted? Ha lenne rá lehetőséged, akkor milyen nevet választanál magadnak?

Figyelt kérdés
:)

2012. máj. 27. 21:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Gabriellának hívnak Gabcsinak szoktam szólítani. Mi előtt nem találták ki nekem a Gabcsi becenevet addig utáltam most meg már örülök hogy ez a nevem :)
2012. máj. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Dániel, bírom a nevem, plussz a Dan tök jól hangzik.:D Ha lenne rá lehetőségem, akkor Laci, Peti név tetszene...
2012. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
96%
Viktóriának hívnak és nem mondanám,hogy odavagyok érte.Mindenki Vikinek hív,így talán elmegy...
2012. máj. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Annamária vagyok, nem szeretem...Viktória vagy Kamilla lennék legszívesebben =)
2012. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim válasza:
96%

Loretta. Lottinak becéznek.

Nagyon szeretem a nevem. (:

Nem futok össze minden sarkon egy Lorettával.

Amúgy ha lenne lehetőségem, a Lilithet választanám. Így, th-val.

2012. máj. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
11es, mintha én írtam volna :) Gabriellának hívnak, és csak a Gabcsit viselem el, a Gabitól feláll a hátamon a szőr :D
2012. máj. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim válasza:
95%
Boglárka vagyok nem igazán bírom inkább Fanni Kitti Fruzsina lennék de ez van
2012. máj. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Réka a nevem, közelebbi ismerősök-barátok néha Rékucinak, Rékusnak szólítanak.. De általában csak simán Réka vagyok. Amúgy eddig utáltam a nevem, nagyon tetszik a Roxána, de nem változtatnám meg, a vezetéknevem miatt.
2012. máj. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
Énis Eszter vagyok :D Az Esztert nem szeretem, de az Esztit igen :)
2012. máj. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Veronika vagyok. Kisebb koromban nem tetszett, de ma már szeretem :) Legtöbbször Verának, Verocsnak, Verocskának (-.-") hívnak, családban Veronka, Veronika. Tesóim: Veronka, Veronk (húgom) Leronk (szintén, még baba korában találta ki, mert nem tudta kimondani a v betűt). Az osztályunkban van még egy Veronika aki a barátnőm és hát elég sokszor tévesztenek minket össze.
2012. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!