Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a neved? Szereted? Ha...

Mi a neved? Szereted? Ha lenne rá lehetőséged, akkor milyen nevet választanál magadnak?

Figyelt kérdés
:)

2012. máj. 27. 21:35
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
84%
Én Péter vagyok, de nem változtatnám meg, mert apukám is az, és nem utálom. Max a vezetéknevem változtatnám meg valami jó magyaros névre. Annyira örülnék, ha mondjuk Kossuth, vagy valami régi nevem lenne. Az tükrözné, hogy magyar vagyok, és büszke lennék rá.
2012. máj. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Balázsnak hívnak és szeretem a nevem. Viszont mivel német nyelvterületen élek alaposan megnehezíti az életem, általában Bolasch lesz belőle...
2012. máj. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
56%
Gabriellának születtem, de utáltam, hogy mindenki Gabizottt gabózott stb, ezért megváltoztattam. Több névvel kísérleteztem, végül a kíralett a befutó. ! Nagyon szeretem, mert egy számomranagyon fontos személytől kaptam!
2012. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
Előző vagyok: jobb nevet nem is adhatott volna az illető,a Kíra nagyonaz enyém! . Szerintem fontos, hogy az ember olyan nevet hordjon, amit szeret is és passzol a személyiségéhez.
2012. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:

Lídiának hívnak.

Kicsinek nem szerettem, az idősebb fiúk mindig csúfoltak miatta, de mára már imádom! Régen mindenki Lidinek hívott, most már a Lídiát használom mindenhol, elegáns a hangzása. A kedvencem a nevemben, hogy senki mást nem ismerek ezzel a névvel, ha bárhol kimondják a nevem, mindenki tudja, hogy rólam van szó. Abszolút passzol hozzám, a személyiségemhez, nem tudnám más névvel elképzelni az életem.

2020. júl. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!