Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hülye helyzet mit tegyek?

Hülye helyzet mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hello az a bajom hogy szombaton megütött egy lány a pályán,ilyen kis csitri Hülye Ribanc,de én nem foglalkoztam vele mondtam kopjon le meg ilyenek...Nem bírja az arcom most van neki egy kicsit gyuros cigó barátja, meg annak egy haverja aki eleve nem bír engem...Lehet majd kötekedni akkarnak vellem,de szerintem nem foglalkozzok vellük.Meg ezeknek van egy testépitö barátja,ha belémkötnek mit csináljak? vagy csináljam ugy mintha nem hallanám,Szomtam gyurni Nem vagyok vastag.

Nem szeretek verekedni,de az lenne a legjobb ha megverném öket? vagyis persze ha megtudnám,nem akkarok az ö szintjükre le alacsonyodni...Szeretnék harcmüvészetet tanulni is...



2012. máj. 29. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Az önvédelem tanulása mindig jó ötlet.

Próbálj meg nem foglalkozni velük, vagy kerüld őket.

Ha bántanak, próbálj meg beszélni velük szépen.

Amíg nem ütnek meg, ne verd meg őket. A bosszú pedig bosszút szül.

2012. máj. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"vagyis persze ha megtudnám,nem akkarok az ö szintjükre le alacsonyodni..."


EPIC FAIL

2012. máj. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 qwertzoo válasza:

Egy (vagy több) közelharci ágazat tanulása a legjobb módja annak, hogy elkerüld az utcai erőszakos szituációkat.


Az, hogy kerülöd őket csak arra jó, hogy felhívod a figyelmet magadra, hogy gyenge vagy, és akkor ők biztos nem fognak kerülni. Persze valós tudás nélkül nem érdemes keménykedni, mert az egész összeomlik az első pofonnál.


Javaslom menj el ökölvívás edzésekre.

Amint megtudják, hogy szabadidődben arcokat építesz át (és nem plasztikai sebész lettél), akkor majd százszor is meggondolják, hogy szeretnének-e ők is egy új arcot látni a tükörben.

2012. máj. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyenge... Alkarom nagyon erős...Zsákolni szoktam... Nem szeretek verekedni...
2012. máj. 30. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!