Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan hídalható át ez a helyzet?

Hogyan hídalható át ez a helyzet?

Figyelt kérdés

A párom "összeszedett" egy butácska, primitív csajt a neten. Azt mondja, barátok. Találkozni nem találkoztak, mert elég nagy földrajzi távolság van köztük, de nyárra ezzel a buta, primitív csajjal, meg hasonló alakokkal akar velem együtt nyaralni.

Az exem is ilyen buta, léhűtő alakokat hozott a lakásunkba anno (primitívek, lógtak, ittak, csavarogtak).

A párom diplomás, szokott dicsekedni a diplomájával. Ez véleményem szerint összeegyeztethetetlen az alpári stílusú, butácska "havernőjével", mondtam is neki.

Nekem kevés barátom van, de azok úgymond "normálisak", azaz nem isznak, nem csavarognak és kulturáltan tudnak kommunikálni.

Nem az én világom a kulturálatlanság, az iszákosság, a lógás, csavargás.



2012. ápr. 16. 17:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Én ilyen antitalentákkal nem vagyok hajlandó nyaralni.
2012. ápr. 16. 17:26
 2/5 A kérdező kommentje:
A páromnak NINCSENEK barátai, neten próbál összeszedni barátokat (???)
2012. ápr. 16. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem is vagy köteles a párod által összeverbuvált mindenféle nőcskékkel nyaralni. Hacsak ő nem kommunában képzeli el az egész vigalmat. Nyaraljon ő, akivel akar és nyaralj te, akivel akarsz. Talán észhez tér.
2012. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem, miért nincsenek barátai.

Az exem primitív, iszákos és csavargó barátaitól már totál kibuktam, ki is tiltottam őket a lakásból.

Most megint, a történelem ismétli önmagát?

Nekem kevés barátom van, de ők kulturáltak.

Nem értem, miért kell úgymond "boldog-boldogtalant" "felszedni" és barátnak titulálni????

Igazad van, köszi a választ:) Majd elmegyek saját társasággal nyaralni és ennyi:))

2012. ápr. 16. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekm az alapján,a mit leírtál, ugyanabba a kategóriába esika párod, mint a neten felszedett butácska csaj. Mármint az, hogy szokott dicsekedni a diplomájával.

Te is hozd el a baráétaidat! Végülis, ah te elviseled az övéit, ő miért ne a tiédet, nem?

2012. ápr. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!