Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak sok éve tartó igaz...

Vannak sok éve tartó igaz barátaitok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 15:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Van
2012. máj. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egy van, de a legjobb!:)
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egy van, ő a legjobb! ♥
2012. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
egy már vagy 25 éve a másik 3 meg kb. 10 éve
2012. máj. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen,nekem is egy van,és általában az igazi barátokat tényleg maximum a két (de általában inkább egy) kezeden meg tudod számolni.Régen kicsit több volt,csak az évek során letöredeztek a szétváló életutak miatt.
2012. máj. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem azok a barátaim megmaradtak akikkel együtt nőttem fel, nagyon sok mindenen mentünk át együtt,és bármiben számíthatunk egymásra.
2012. máj. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
kettő van, 16 éve vagyunk a legjobb barátnők így hárman. most vagyunk 24 évesek. bár 2 évre sajnos elhidegültünk, összevesztünk, de azóta már újra minden a régi.
2012. máj. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Nekem az a tapasztalatom, hogy az emberek addig barátok, amíg adja magát a közös iskola, közös munkahely, közös társaság, stb. - ha már arról van szó, hogy elkerültünk, és a barátság nem csak úgy "van", hanem tenni kéne érte, kapcsolatot tartani, abban kevesen jeleskednek.
2012. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nincs. Amelyik barátnőm családot alapított, lemorzsolódott, új baráti kapcsolat alakult ki új emberekkel, de az igazán sok éve tartó igazi barátok már csak a családi rendezvényeken találkoznak.
2012. máj. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt a kérdést 5 évvel ezelőtt teszik fel tökéletes biztonsággal vágtam volna rá, hogy igen.


...ma már azt mondom, hogy nincs... miért? Elköltöztem... nem nagy távolságra, csak 15 km-t, de valahogy a költözéssel ki is estem a hétköznapi találkozásokból, már nem lehet hozzám felugrani egy kávéra..., már nem vagyok olyan elérhető közelségben, hogy hozzám szaladjon, ha bánata van...

Persze telefonálgattunk először naponta, aztán gyakran, majd ritkábban, most meg jó ha 3-4 havonta rácsörgünk a másikra. A találkozások is csak addig voltak gyakoriak amíg én mentem, most, hogy nem tudok így már nem vagyok annyira érdekes...

Fáj... (na jól kisírtam magam, pedig nem is ez volt a kérdés... bocsánat kérdező)

2012. máj. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!