Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apummal régóta tartó nagyon...

Apummal régóta tartó nagyon rossz viszonyon nekem kéne változtatnom?

Figyelt kérdés
Fél évente beszélünk kb, nincs semmi témánk, nem is keressük egymás társaságát amióta elköltöztem otthonról, és engem úgy igazából nem zavar a dolog, gyerekkoromban sem foglalkozott annyit velem és sose hiányoltam. Viszont mostanában beszéltem egy ismerősnek erről és teljesen le volt döbbenve, hogy miért nem próbálok vele kicsit jobban kijönni, meg majd mi lesz ha esküvőm lesz vagy bármi, akkor meg sem hívom? és elgondolkoztam rajta, hogy most akkor mit is kéne csinálnom, mert tényleg nincs hozzá sok kedvem, de mi van ha később bánni fogom?
2012. máj. 28. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én apám sem foglalkozott velem gyerekkoromban.Én azt mondom,hogy ez többnyire a szülő felelőssége,hogy milyen kapcsolatot alakít ki a gyerekkel,szerintem nem neked kéne futnod utána.Főleg úgy nem,ha nem érdekel az egész,csak valaki bogarat ültetett a füledbe.
2012. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sem azért kellene egy szülővel jól kijönni mert valaki azt mondja vagy érdekből, attól, hogy nem beszéltek sűrűn miért ne hívhatnád meg az esküvődre? max nem ő kísér be.H a nem vagytok össze veszve akkor éld úgy az életed ahogy akarod, úgyse menne a dolog ha mindig csak te futsz a másik után, ő sem igényli, így nincs probléma.
2012. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!