Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok szerintetek ez mennyire...

Csajok szerintetek ez mennyire jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
Egyik kérdésemben írtátok, hogy a szőke haj, kék szem nem férfias, ezért szerintetek ezekkel a testi tulajdonságokkal mennyi esélyem lehet? 14 éves vagyok, 174 cm, sportosab alkat, és akkor ugye szőke haj, és kék szem, a hajam kb. arcomig ér, mondhatom, hogy hosszú. Vélemények?

2012. ápr. 29. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Vágasd le a hajad és akkor rögtön férfiasabb leszel.
2012. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem fenékig érő a haja.Vannak férfiak akiknek nem áll jól a rövid haj.


Nem minden lány arra bukik hogy egy szőrös mint egy majom, igénytelen legyen egy férfi.Én az ápolt , igényes férfiakra bukom (nem páwa).A félhosszú haj sok férfinak jól áll.

2012. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg teljesen oké:) és a szőke haj kék szemmel lehet férfias..:) sőt..:) semmi gond nincs veled sztem ezek alapján:) 14/L
2012. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nemcsak a hajad színén és a szemed színén hanem a kisugárzásodon is múlik!:)

14/L

2012. ápr. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy múlik a kisugárzáson, de én most csak a külsőt kérdezem.
2012. máj. 1. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy a szőke haj nem férfias? Már, hogy a viharba ne lenne az? Nem a haj/szem színen múlik a férfiasság. Az arcon és a testen múlik. Ha karakteres arcod van férfias leszel a hajad és a szemed ellenére is. Te még nagyon fiatal vagy, sokat fog még változni az arcod. Azt írtad sportos vagy. Ez jó, húzd ki magad, járj szépen; a váll ringjon és ne a csípő. És figyelj a beszédre, a szóhasználatra. Többet nem nagyon tehetsz.
2012. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont a szőke haj-kék szem kombináció jön be :)

14/L

2012. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!