Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Melyik barátnőtö...

Egyetemisták! Melyik barátnőtökkel vagytok jobban jóban? (akivel most ismerkedtetek meg az egyetemen vagy a régiekkel akikkel már x ideje ismeritek egymást)

Figyelt kérdés
2012. máj. 31. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Az egyetemiekkel. Több a közös témánk, hasonló az érdeklődésünk, többükkel a gondolkodásunk is. Egy régebbi barátnővel, bár jobban ismerjük egymást, idővel elkezdtünk külön utakon járni, egyes barátnőim még azt sem értik, sőt egyenesen lenéznek, hogy minek nekem egyetemre járni és külföldre menni folytatni az egyetemet... más pedig pl. túl szürkének, unalmasnak tartja a leendő szakmámat, holott nem az... aki ennyire nem ért meg, azzal jobb is, ha elválnak útjaink.

20/L

2012. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
en tavaj vegeztem es az egyetemi eveim alatt talaltam ra az igazi barataimra, voltunk vagy 4en akik mindent egyutt csinaltunk es szerettuk egymast, sajnos most mindenki szetszeledt vagy hazakoltozott de kulonosen az egyikkel most is tartjuk a kapcsolatot es akarohva is keruljunk mindig a legjobb baratnom lesz.. egyetem elott is voltak barataim de azokkal nem volt olyan mely a kapcsolat es ahogy felkerultem a nagyvarosba lassan idorol idore nem egyre kevesebbet kerestuk egymast igy ma mar nem is tudom mi van veluk
2012. máj. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Egyetemiekkel!
2012. máj. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik kutya, a másik eb.
2012. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Silber ***** válasza:
100%

"A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.

ma 18:36"


Elnézést kérek, hogy nem idevágó kérdést teszek fel, de ilyen helyesírással hol végeztél, milyen szakon?

2012. máj. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Bár nem vagyok egyetemista, csak középiskolás, de nekem is van születésem ótai legjobb barátnőm. Egy középsuliba járunk, de nem találkozunk minden nap. Neki is vannak osztályban barátok, nekem is, és természetesen máshonnan is. De, bár nem találkozunk nap mint nap, azért tudom, hogy bármit megbeszélhetek vele, és ha két hétig nem beszélünk, akkor is tudom, hogy bizalommal fordulhatok hozzá bármivel kapcsolatban. Talán jobb is, hogy nem vagyunk nonstop együtt, legalább nem unjuk meg egymást. Viszont jónéhány helyzetben kiderült már, legalábbis részemről, hogy ő az egyik olyan ember, sőt, szinte egyetlen a barátaim között, aki sosem hagyott egyedül, és sosem fordított hátat. A többi még várat magára, de tudom, legalábbis bízom benne, hogy benne nem fogok csalódni.
2012. máj. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem megvannak a gimis barátok is meg vannak egyetemiek is...mindkét helyről vannak nagyon jo barátaim akikre mais bármikor számithatok...szerintem egy igaz barátnak nem számit h honnan ismered meg mennyi ideje az mindig megmarad:) persze a haver az mástéma...az átlagos gimis ismerősökkel(nem mondanám őket többnek) néha összefutunk véletlen eldumálgatunk de amugy nem keressük egymás társaságát
2012. máj. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egyetem alatt az ott megismert barátokkal voltam többet együtt, a középiskolásokkal próbáltam tartani a kapcsolatot, de nem kaptam valami sok viszonzást. Aztán ugyanez történt az egyetemi barátokkal is. Nagyon ritka a tartós barátság, ha már nem adja magát a közös lakhely, iskola, munkahely stb. akkor már baj van, a legtöbb embernek (ezen én is megdöbbentem, de) nehezére esik írni havi, félévi stb. egy emailt. Ez sajnos általában így működik. (Persze van kivétel.)
2012. máj. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

mindel :D

egyszer az egyikkel megyek bulizni, egyszer a másikkal.

egyszer az egyiknél alszok és beszélgetünk egyszer a másiknál. aztán rájöttem hogy ha bemutatom őket egymásnak akkor esélyes hogy ők is barátnők lesznek :D

azok lettek :D

baráti háromszög :D ez a legjobb :) bár néha olyan mint ha kiközösítenének, mert nélkülem is elmennek ide-oda, de sztem ez nem jelent semmit, csak azt hogy sikerült összehoznom két embert akik barátok tudnak lenni, miközben az én barátaim is :D


/nem közvetlen én válaszoltam hanem egy egyetemista ismerősöm, aki éppen nálunk eszi a pacalt XD :D/

2012. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!