Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Hogy ismerkedtetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy ismerkedtetek meg a jelenlegi barátnőtökkel, ki kezdeményezett és hogyan sikerült meghódítanotok a kiszemelt lányt?

Figyelt kérdés

Korotokat is írjátok meg! Köszi!


21/F


2011. dec. 18. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy közös barátunk szülinapi buliján találkoztunk. Nekem egyből megtetszett a leányzó, úgyhogy bemutatkoztam neki (előtte nem ismertük egymást) és egész este beszélgettünk. Nem csak kívülről, hanem belülről is nagyon megtetszett- nekem amúgy is a belső értékek számítanak igazán. Abban az évben pont szilveszteri bulit rendeztem, és egyből el is hívtam (még 1 hónap volt addig), bár tudtam, hogy senkit nem ismer a társaságból, de már elterveztem, hogy addigra meghódítom, hogy valóban el is jöjjön. A számát sajnos nem kértem el, de a közös baráttól megszereztem az msn-címét, és az első adandó alkalommal beszélgetésbe elegyedtem vele. Egész héten órákon át beszélgettünk, és mivel mindketten a korcsolyázás szerelmesei vagyunk, így megbeszéltük, hogy legközelebb együtt megyünk el korizni. Pont egy olyan alkalom volt, hogy 5 órát lehetett volna korcsolyázni 3 helyett, viszont én koncertre mentem volna az utolsó 3 órában. Aztán meggondoltam magam és mind az öt órát vele töltöttem. Utána még haza is kísértem, és természetesen számítottam rá, hogy elcsattan az első csók. Ő azonban nem engedte, hogy megcsókoljam, azt mondta, nagyon szimpatikus vagyok neki, de ennél mélyebb érzelmek kellenek neki egy csókhoz (is). Úgyhogy onnantól kezdve kerestem az alkalmat, hogy láthassam, elmentem elé a suliba, elhívtam mindenfelé, hazakísértem, szerelmes sms-ekkel bombáztam... Kb 2 hét után megengedte, hogy megfogjam a kezét, és végül is azon a bizonyos szilveszteri bulin csókoltam meg, éjfélkor. Megérte küzdeni érte, udvarolni neki, már 4 éve boldogok vagyunk együtt, és amint végeztem az egyetemen, el is veszem feleségül.

Lehet, hogy kicsit nyálas a sztori, de én már az első találkozásnál tudtam, hogy ez a lány KELL nekem, és szívesen harcoltam a szerelméért.

22/F

2011. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

ma 16:43


Ez nagyon szép történet! Köszönöm, hogy megosztottad!


Egy kicsit meg is könnyeztem, akár szégyen, akár nem. :)

2011. dec. 18. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!