Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nagyon el...

Szerintetek ha nagyon el szeretnék menni az egyik fesztiválra, de egyik barátom sem jön, az nem gáz, ha ráírok egyik ismerősömre ( aki valszeg megy) hogy mehetek-e az ő társaságával?

Figyelt kérdés

Csak hogy ti hogy vennétek? Mert ráakaszkodni se akarok senkire, de tavaly sem sikerült elmennem, most jó lenne valamelyikre végre. Mondjuk én nem bánnám, minél többen annál jobb. Bár most még 1 embernek is örülnék, mert egyedül nem tudok elmenni. :D

20L


2012. jún. 1. 12:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem írnál, akkor mondanám, hogy nyugodtan gyere, ha szívesen látunk.


Ha pedig nem, akkor megmondanám, hogy bocsi, de nem tartunk igényt a társaságodra.


Én sohasem kertelek, mindig megmondom az igazat, ahogy a barátaim/ismerőseim is.

2012. jún. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Hát ha én mennék nagy társasággal, akkor ha tényleg nagy az a társaság akkor nem bánnám, ha jönne még egy ember.

Viszont ha csak 3-4 emberről van szó, és olyan ember akarna közénk szegődni, akivel nem nagyon szoktunk beszélgetni/együtt lenni, akkor zavarna.

2012. jún. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Közben összeszedtem magam, és szívesen látnak! :D

megérte megpróbálni, végre összejön. :)

2012. jún. 1. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!