Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttatok már embereket magában...

Láttatok már embereket magában beszélni az utcán?

Figyelt kérdés
Ha láttatok, milyen volt, miket beszélt?
2012. jún. 1. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Láttam már párszor ilyet, de nem emlékszem konkrétan a szavakra.
2012. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2x. Mindig káromkodtak. Egyszer a buszon a néni mellé ültem, aztán elkezdett szidni valakit az ablak felé fordulva, egyszer meg egy pasas csinálta. :D
2012. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de csak pár szót mondtak. Pl káromkodás, vagy öreg nénitől hallottam hogy mondja magában hogy: nahát ilyen időt! vagy hogy: még jó hogy hoztam esernyőt. Ilyesmiket hallottam, olyat hogy valaki folyamatosan beszélt volna, olyat nem.
2012. jún. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Editte válasza:
100%

Hali:)

Igen. Hangosan beszélt, nevetett, magyarázott, az éjszakai élményeit osztotta meg "velünk".

Aztán jobban megnéztem és láttam, hogy valami izébe mondja valakinek és nem is "nekünk"!:D

2012. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen. Van egy nő a városban, aki azzal a busszal járt mindig, amelyikkel én, mindig mutagatott, vitatkozott vkivel.


A másik meg mindig azt mondja, hogy "jöjjön már a buszunk, ugye?" Aztán ha ránézek, akkor kinyitja a táskáját, belenéz egy szatyorba majd összecsukja a táskáját. És ezt így percenként ismétli.

2012. jún. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 dellfil ***** válasza:
100%

Egyre többet. Érdekes, de többségük fiatal. És soknak valami drót is lóg az egyik füléből. :DDD Nem szoktam azt figyelni, hogy miket beszélnek. Nem tartozik rám... :)


dellfil

2012. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

Én rendszeresen összefutok egy fazonnal, aki egész nap csak a várost járja és beszél magában. Úgy néz ki mint a mikulás, csak vékonyabb és ballonkabátot hord. Egyetlen mondatfoszlány ragadt meg tőle: "ott lesztek kifeszítve!"

De engem is néztek már bolondnak, mert headsettel beszélgettem valakivel.

2012. jún. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jaj, nem is egyszer! Nem csak ott, hanem járműveken is! Egyre több zakkant embert látni. Néha vicces, néha inkább tragikus.

Egyszer a barátnőmmel egy utcát kerestünk. Jött egy középkorú nő, aki ilyesmit mondott nevetgélve:" Hess, hess innen, te szemtelen pasi!" Azt hittük, előttünk beszélt valakivel, és ez csak "utóhatás". Megkérdeztük, tud-e segíteni. De nem. Az utcát nem ismerte, de utána még kétszer elismételte nekünk a "hess, hess" szöveget.

A házunkban / lakik egy harmincas, skizofrén pasas. Mivel az ilyen betegeknek különböző téveszméi és hallucinációi vannak, és több szomszédtól tudom, hogy sajnos nem mindig veszi be a gyógyszereit, mondanom sem kell, hogy nemegyszer látom sétálgatni az utcán, céltalanul, mindig ugyanúgy öltözve, hangosan nevetve, gesztikulálva, dumálgatva...Egyszer a lépcsőházban jött fel a lépcsőn, mondta a magáét: "Az egyiknek a feje fáj, másiknak a nyaka, minden fáj, ennyi hülye s...fejet, b...d meg!" Sajnálom őt, mert amúgy egy értelmes és jóképű pali...

Máskor meg a Nyugatinál ment előttem egy nő, jó hangosan ordibálva a semmibe: "Mit nézeeel?!! Ne nézzéééél!!Éljen Magyar Köztársaság! Éljen Afrika!" stb. Félelmetes volt.

Egy 60 körüli pasas meg az Örs vezér téren flangált anno a Sugár áruház környékén. Az is dumált magában meg beszólogatott az embereknek. Mindig a katonaságot emlegette. Egyik alkalommal a nagymamámmal jártunk arra és a nagyinak ilyet szólt: "Te sem voltál katona? Neem? Pfejj!" és köpött egyet.

Most ezek jutottak eszembe, meg vannak tömegközlekedéses történeteim is, ha érdekel.

2012. jún. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nálunk a faluban lakott egy elmebajos nő,mi csak Bolond Marinak hívtuk.Amikor felszállt a buszra,mindig hozott magával egy kis rádiót,odanyomta a füléhez és hangosan énekelte,hogy "Danubius rádióóóóóóó" meg ismételte a műsorvezető szövegeit.A másik húzása az volt,amikor reggel szaloncukrokat osztogatott a buszon és azt mondta,hogy ő a messiás.
2012. jún. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!