Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Láttátok a TV-ben? Obama egy...

Láttátok a TV-ben? Obama egy szimpla, utcai pulóverben adott sajtótájékoztatót! Titeket ez nem háborít fel? Engem nagyon. Ennyivel sem tiszteli meg az embereket, hogy felöltözzön normálisan.

Figyelt kérdés
(értsd jól)
2010. máj. 3. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez aztán a hír!!!!!
2010. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
abszolút nem :D, nem láttam amugy meg nem is érdekel, de gondolom, hogy nem mackóba volt.
2010. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Most ez a legnagyobb bajod???
2010. máj. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rejtett üzenete van a kérdésemnek, majd remélem valaki rájön, hogy ez hogy kapcsolódik a magyar politikához.


ezért is írtam oda az "értsd jól"-t

2010. máj. 3. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
kérdező.. ez elég gyenge volt. :)
2010. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Egy sajtótájékoztató és egy pincérruhás parlamentbe vonulás között van egy csöppnyi különbség. Amerikát amúgy is szidjátok mindig, akkor meg?:D Gyenge próbálkozás volt.
2010. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú bakker nagyon gáz. Most mi lenne ha gatyában és strandpapucsban adna interjút? Fel is kötnéd magad?
2010. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem olyan világrengető a helyzet, mintha mondjuk meztelenül adott volna sajtótájékoztatót! :D Az mondjuk engem megbotránkoztatott volna, gondolom, a tisztelt Kérdező agyvérzést is kapna. Ez szimplán nem érdekel. Ő dolga, hogy miben ad sajtótájékoztatót, szerintem, nem tőlünk fog tanácsot kérni, pláne nem a mi véleményünk lesz mérvadó Obama öltözködésében.
2010. máj. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!