Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire gondoljak ahhoz, hogy jó...

Mire gondoljak ahhoz, hogy jó fotó készüljön rólam?

Figyelt kérdés
Úgy irigylem azokat az embereket, akik csak mosolyognak és tök jó képek készülnek róluk. Valahogy képesek a természetes arcukat mutatni a kamerának. Nekem ez nem megy. Mindig nagyon bárgyú fejeket vágok, érzem, hogy ez nem én vagyok. AZ összes rólam készült fotó nagyon gáz. Nem tudom, mit kéne csinálnom, hogy jó fotó készüljön rólam.
2012. jún. 1. 22:56
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:

Gondolj rám!

Na jó, ha ilyen képet vágsz, akkor inkább ne...

:-)

2012. jún. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy cipőben járunk. Én rájöttem mostanság, hogy nekem az jön be, ha azt képzelem, a tükörbe nézek. Ez azért van, mert a tükörből tök normális fej néz vissza rám, de a képeken...mint egy torzszülött! Mióta ezt a módszert használom, egész jók a rólam készült fotók:D
2012. jún. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj apádra, ha rákerülsz a lapátra.
2012. jún. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!