Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogadott orvosom rendelőjébe...

A fogadott orvosom rendelőjében is fizetnem kell az ultrahangos fotóért? (amennyiben van arra lehetőség, hogy készüljön ultrahangos fotó)

Figyelt kérdés
Nemrég voltam a második genetikai ultrahangon és ott kértem egy fotót a babámról és 1000 forintot fizettem érte. Viszont mindenki csodálkozott a kép láttán, hogy nem lett túlzottan előnyös fotó és valóban nem lett az. Elég fura szinte alig lehet kivenni belőle valamit... Holnap megyek a nőgyógyászomhoz de így nem merek rákérdezni, hogy mégis mennyiért csinálna fotót ha csinál. Viszont nekem most elég a vizsgálat árát kifizetnem sajnos jelenleg nem futja többre.:( Talán majd legközelebb! Kinek milyen tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?
2011. ápr. 12. 22:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen voltál? Mert ott szerintem egy korrekt orvos ezért nem kért volna külön pénzt. 1000 forint meg egyenesen pofátlanság és felháborító!
2011. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az lemaradt, hogy egyes kórházakban úgy hallottam, hogy 500 Ft egy fotó, de ez mind zsebbe megy és nem magánrendelésen van.
2011. ápr. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem! A genetikai ultrahangra a kórházba kellett mennem, nem az én orvosom csinálta meg! A magánrendelőbe holnap megyek. :) Csak kíváncsi lennék rá, hogy kellene egy fotóért fizetnem a vizsgálat árán felül? De még azt sem tudom, hogy magánrendelőben lehet -e csináltatni?
2011. ápr. 12. 22:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kellett kérni sem adta.Se a magán rendelésen sem a korházban nem fizettem érte. Viszont azt már én is halottam,hogy van ahol kell.
2011. ápr. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magánrendelésen eddig soha nem fizettem érte, nem is kellett kérnem. Magától nyomatott kettőt, hármat. Csak a szokásos árat kérte, ami ki van írva az ajtóra.
2011. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Itt Debrecenben, mikor a kisfiamat vártam, hogy én is magánrendelőbe jártam és ott kaptam fotót "ingyen" :), bár csak az elején. 12hetes korom után ott sem.

De a kórházban gyönyörű kis táblázat volt kifüggesztve, hogy egy 2D-s fotó 1000Ft, a 3D-s ha csak képet kérsz talán 2000volt, a 4D-s pedig 3 vagy 4000 nem is emlékszem pontosan. Persze ezekre még rájön ha cd-t vagy ne adj isten DVD-t is szeretnél. Szóval irtó pofátlanok!!!!

2011. ápr. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A mágándokim 1.000 forintot kért, a kórházba 2.000-be került.
2011. ápr. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez annyira mocsokság. Én is megjártam így már vele. Az első genetikai ultrahangon a helyileg kirendelt kórházban kértem képet, ott is 1000 forint darab áron adták és nem lett túl előnyös. Nagyon dühítő volt, mert ez mind a zsebükbe megy a szonográfusnak. Azóta is oda járok a kötelezőkre, de nekem kép nem kell tőlük.

A magán dokim bár csinál uh-t, de egy elég régi gépe van kinézetre. Fogalmam nincs, hogy azzal tudna-e nekem nyomtatni, de ha legközelebb megyek megkérdezem.

Én egy magán ultrahangos rendelőt kerestem fel, ahol a nőgyógyászati ultrahang árában benne volt 2 fotó is, 4d-s fényképek, ráadásul a hölgy 20 darabot készített, amiből kiválaszthattuk melyik kell nekünk. Ez a nem mindegy.

2011. ápr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az orvosom magától adta a képeket, nem kellett külön fizetni.
2011. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém nem kér a képekért külön pénz.
2011. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!