Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha van egy könyv, amiben van...

Ha van egy könyv, amiben van egy fotó, aminek tudni akarom az eredetét, hova forduljak?

Figyelt kérdés
EGy drágakövekről szóló könyvről van szó. Szeretném megtudni, hogy az egyik fotón látható kő hol található, kinek a birtokában van. Hogy szerezzem meg ezt az információt? Az jó, ha rákeresek a könyv szerzőjére és neki írok e-mailt?
2012. márc. 20. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy a kiadótól. Esetleg ha van leírás, melyik az adott kő, akkor a neve alapján egyszerűbb. Ha nincs ilyen, akkor esetleg a grafikai szerkesztő tud segíteni még, az ő nevét is gyakran feltüntetik a könyvekben. Szerintem a szerző itt nem fog sokat segíteni, mert nem az ő dolga az illusztrációk összeválogatása.
2012. márc. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom a kő nevét, a könyv szerzője is megvan. A kiadót is meg tudom nézni.

Köszi, ment a zöld kéz!

2012. márc. 20. 23:52
 3/4 A kérdező kommentje:

Sikerült megtalálnom a képet online:


[link]


Egy gyönyörű borostyánkő. Nagyon szeretném tudni, hogy kinek/minek a birtokában van. Írtam az angol kiadónak, a könyv fotósának és annak az oldalnak, ahol ezt a képet találtam. Remélem, sikerrel járok.

2012. márc. 25. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Drukkolok.
2012. márc. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!